Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A gazdagok, akiknek nem kell...

A gazdagok, akiknek nem kell dolgozniuk nem unatkoznak? Mivel telik az ilyen emberek élete? Nem hírességekre gondolok!

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
De, általában eléggé unatkoznak, és azért van köztük sok, aki drogozik, iszik, stb, mert nincs rendes menete az életünknek.
2012. márc. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Biztos nem azzal, hogy azért kell dolgozniuk, hogy fenntarthassák rabszolga életüket.

Miért unatkoznának? Nekik is lehet életcéljuk, és meg is valósíthatják azt, vagy azokat.

2012. márc. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jótékonykodnak, tanítanak, szórakoznak, utaznak, stb. Az hogy valaki gazdag és nem dolgozik nem azt jelenti hogy egész nap a lábát lógatja. Nem hiszem, hogy nem tudnád elképzelni az életed munka nélkül. Feltéve, hogy szereted a munkád, az persze más, amúgy meg nem hiszem hogy túl sok gazdag ember lenne aki nem dolgozik egyáltalán semmit.
2012. márc. 8. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Félreértések elkerülése végett egy gazdag is dolgozhat. Sokan maguk menedzselik a befektetéseiket, van cégük, aminek az igazgatóságában ott ülnek ők is, részt vesznek a döntésekben, fogadják a kereskedelmi partnereiket. Vannak, akiknek "normális" munkája is van, kutatnak, tanítanak, gyógyítanak, jogi tevékenységet végeznek, stb.

És vannak sokan, akik rendszeresen jótékonysági rendezvényeken vesznek részt vagy éppen művészi ambícióik vannak, festenek, zenélnek, írnak. Sok igazán gazdag ember dolgozik addig, amíg kedve/ereje bírja. Nem mindenkinek szól arról az élete, hogy egy palotában vagy egy jachton unatkozik. Csak nekik nyilván nem kell azon görcsölniük, hogy megmarad-e a munkahelyük.

2012. márc. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A gazdagnak is van tennivalója bőven.Nem kell azt gondolni,hogy a pénze annak is a fán terem.
2012. máj. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én f.26 vagyok, nemrég végeztem el az egyetemet, jómodú családból származom, világ életben anyám pénzelt, hamarosan lesz állásom persze, de szóval soha egy percet sem kellett dolgoznom, és nagyon büszke vagyok rá,hogy nem voltam a rendszer rabszolgája. A munka nem dicsőség! Senki nem köszöni meg neked, a munkásembert sza rba sem nézik, sajnos ez a világ. A lényeg,hogy nekem az egyetemi évek / szűk nyolc év, mert akkora ba rom voltam ,hogy annyi idő alatt sikerült végezni/ elég jól teltek. Olyan szabad voltam mint a madár, akkor keltem, feküdtem amikor akartam, minden napom teljesen szabad volt, mert levelezős voltam. CSak néha kellett tanulni, de nem volt vészes, szorgalmi időszakban csúcsszabad voltam.

Ennyit bevezetőnek. Aztán azt vettem észre,hogy ahogy teltek az évek, olyan mintha ez alatt a 7.5 év alatt vagy 30 évet éltem volna. Volt időm egészségesen élni, eddzésben is elértem amit akartam, szabadidőmben ami érdekelt azt mindent volt időm megnézni, meghallgatni, nem kellett aggódni semmi miatt, és egy idő után kivesznek az emberből az ambíciók, elveszti az ember az érdeklődését a környezet iránt, minden iránt. Minden unható. CSak ugye akinek ömlesztve van full szabad 8 éve, az sokkal hamarabb un meg mindent. Most 26 évesen már a halálomat tervezem, annyira rohadtul nem érdekel már semmi, nem hajt már semmi sem. A rabszolgák meg mindig csak álmodoznak erről, sosincs idejük, jó ha 24 órából van 4 órájuk naponta, így nekik hossszabb ideig tart a teljes kiunódás. Egyszerüen a környezet, a szórakoztató ipar nem tud olyan produktív, olyan megújuló lenni,hogy egy teljesen szabad ember igényeit is le tudja kötni hosszú távon. A szabadság a legnagyobb kincs az életben. De egyben halálos fegyver is tud lenni ellenünk én úgy gondolom. Viszont ha tegyük fel, lenne mondjuk világvége hamarosan, mégiscsak nekem a jó, én vagyok az élet igazi győztese, mert nekem volt időm rövid idő alatt sokat élni, és kiégni, míg mások csak álmodoznak a munkaasztal mögött, és ki tudja meddig tart az élet, hogy egyszer ők is meg tudják e valósítani álmaikat, ki tudják e vajon élni magukat akármikor is?!.

Hogy mivel telnek a napjaim? Eddzek, egészségesen élek, ezek közt meg internet, filmnézés, zenehallgatás, és alszok meg fürdök, neha ráköszönök anyámékra, meg beszélünk egy keveset.

2012. júl. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért szívesen kipróbálnám az életed :) De ahogy leírtad,biztos nem jó,ha az embernek nincs miért küzdenie.Nekem lenne miért,gyorsétteremben gürizek lassan egy éve,nehéz,de nem akarok előrébb jutni.Nincsenek ambícióim,nincs életcélom,csak vagyok a világban,és várom,hogy egyszer végetérjen unott életem.Nem akarok gyereket,luxusra se vágyom,nem akarok gazdag se lenni.Egyszerűen ilyen a mai világ,hogy az embert ilyen közömbössé teszi..
2012. júl. 18. 00:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem unatkozom. Utazgatok, bulizom, olvasok sokat (amire régebben nem volt időm), nyelviskolába járok, jótékonysági eseményeket szervezek. Egyszerűen csodálatos, hogy van időm mindenre, amire csak szeretném. Ha úgy van kedvem, akkor elmegyek és sétálok a kutyámmal. Másnap már lehet, hogy egy másik országban vagyok. Minden attól függ, hogy hogyan találja fel magát az ember, illetve, hogy mik az érdeklődései. Engem sok minden érdekel, ezért nem is unatkozom soha. 21L
2012. nov. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!