Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka, normális emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, normális emberek nem találják meg egymást?

Figyelt kérdés
Normális férfiak panaszkodnak, nincsen normális nő. Normális nők panaszkodnak, nincsen normális férfi. Hogy lehetséges 2 normális ember nem találják meg egymást? Az lehet az oka, hogy normális embereknek is hatalmas elvárásuk van másik nemtől? Ezért nem találnak maguknak "normális" férfi vagy nőt?

2017. okt. 17. 12:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
mert nem passzolnak az igények, vagy mind2 fél normális, de baromira nem tudnának egymásra hangolódni
2017. okt. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
A tobbseg csak mondja magarol, hogy normalis.
2017. okt. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
A "normális" azért egy elég tág fogalom, és általában mindenkinek kicsit mást jelent, illetve más dolgok tartoznak bele.
2017. okt. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
34%
Én nőben az eddigi 35 évem alatt nem találkoztam még olyannal akire azt mondtam volna hogy ez igen ő mindenben passzolna hozzám. Tudom túl nagyok az igényeim belső terén, de lejjebb adni nem tudok belőle sajnos.
2017. okt. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%
A többségük otthon van általában, így nem egyszerű.
2017. okt. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
Talán nem találkoznak egymással? Mármint elég nehéz ismerkedni szerintem főleg akkor,ha nem mozdul ki az ember maximum a boltig megy el és a munkahelyére vagy havonta egyszer beül kávézóba társaságban. Nagyon kicsi arra az esély,hogy ez a két ember valaha megismerje egymást,még talán elmennek véletelnül egymás mellett a zebrán,de érted nem fognak beszélgetni.
2017. okt. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
28%

#6


Ilyenkor (is) érzem azt, hogy az élet már-már elviselhetetlenül szomorú.

2017. okt. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
Az 5-ös és a 6-os a fején találta a szöget, zömében otthon ülnek, ez a baj. Plusz teherként cipelnek egy jókora adag csalódottságot, kiábrándultságot, ami miatt még inkább befelé fordulnak, bezárkóznak, és ez oda vezet, hogy még otthonülősebbek lesznek. Olyan világot élünk, hogy a hülye lubickol, a normális meg partra vetett halként vergődik. De a titok az, hogy a hülye kimozdul, a normális meg nem...
2017. okt. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%

Hármasnál a pont. Mi a normális? Definiáld kérlek. Valahol mindenki az, de mindenki cipel keresztet, csomagot a múltból. Nézd végig az életed, te normálisnak tartod magad de én pl. degeneráltnak mert ilyen hülye kérdést teszel fel. De lehet normális vagy a szememben, viszont külsőleg nem tetszel, ergo nem vagy normális. És ezt még ragozhatnám sokáig..


Nincs normális. Ahogy tökéletes sincs. Embereknek van cirka 8-9 típusa, ezen emberek nagyjából ugyanolyan síkon, ugyanolyan értékrendek mellett gondolkodnak (Jungot érdemes olvasni a témában szerintem). Ergo normális embert találni (azaz aki hozzád passzol -> mert ugye ez a definíciója) nem nehéz. Az ezekre rakódó elvárások (fel nem dolgozott sérelmek) viszont torzítják a képet és ezek miatt lesznek olyanok akik amúgy összeillenek, de az idő miatt nem fognak még sem együtt lenni. Ugyanezen a képen torzít minden modern társkereső rendszer is, de ez már egy másik történet.

2017. okt. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
6%
Mert mindig jön egy nyomorék, aki beelőz a normális elé.
2017. okt. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!