Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan találjak igazi normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak igazi normális nőt? És hol? (bővebben kifejtve)

Figyelt kérdés
36 éves vagyok,és lassan egy hónapja meghalt az édesanyám.Ápolási díjon voltam vele.Az ő halála után egyre jobban előjött bennem az ami nem volt ! Nem volt normális barátnőm.Illetve lehetet volna csak anyunak egyik sem tetszett...Bocsássa meg nekem a jó Isten,de ezért nincsen feleségem,sem gyerekeim.Apám minden téren más ő ezt nem ellenzi.A kérdésem csak annyi hogy hol,és hogyan találjak normális nőt ! Az ideális nő számomra olyan,hogy pl alap hogy tud főzni ! Szeretne gyereket.Fontos számára hogy legyen családja.Tehát normális nő ! Találkoztam már olyan nővel is aki sem fönzi nem tudott,és gyereket sem akart sem saját családot.Se házasságot,se stabil biztos otthont szinte azt sem tudta,hogy mit akar.Csak a pillanatban élt ! Na ilyen nőt nem akarok ! Hanem mindenben pont az ellentéte legyen.Fontos a szex is,de akkor is együtt legyünk amikor megöregszünk.Ebben kérek segítséget ?! Hol keressen,hol ismerkedjek ?

2014. dec. 17. 15:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szóval ha valaki kevésbé jó valamiben, amit meg lehet tanulni (főzés), az már nem is normális?
2014. dec. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: Tudja,hogy a kérdése butaság...De én ismertem olyan lányt aki tényleg nem tudott főzni.Tegyük fel én dolgozok valahol akkor csak jól esne,hogy nézzd palacsintát csináltam.Erre én gyere ide drágán :) (egyébként szakács a szakmám)
2014. dec. 17. 15:40
 3/15 To7ka ***** válasza:
36 évesen ne ilyen hozzáállással ismerkedj. A korodbeli nőknek még és Tőled nagyon nem fog tetszeni, hogy otthon gyerekeket és közös főzést akarsz már az első randi után. (Nagyon nagyon ragaszkodónak tűnsz a soraidból). Lazán kell ismerkedni, ha most ilyen lelki állapotba vagy belerázódni, és nem az első köszönés után a tökéletes nőt keresni benne, gyermekeid anyját látni két szó után. Mindenhol lehet ismerkedni, de ezzel a hozzáállással csak egyetlen egy helyet tudok ajánlani, idősebb családra vágyó nők, akiknek bejönnek a fiatalos hapsik megfordulási helye, pl társkeresők, nők lapja fórumok, masszőr szalonok, te jó ég fogalmam sincs hol vannak ilyen nők..:D Lényeg a lényeg, előbb valahogy lazulj le!:)
2014. dec. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Második: Válaszoló tetszik a hozzáállásod,és.a véleményed.Tudod 2009 ben volt egy nő akit szerettem.Volt egy 4 éves kislánya is.Azóta hogy annak a kapcsolatnak vége lett nem volt komoly nő.Haza sem hozhattam nőt,maximum olyat aki falubeli volt,és anyuval is jó viszonyban volt.Csak azokból nem lett semmi !
2014. dec. 17. 15:51
 5/15 To7ka ***** válasza:
Ez elég szomorúan hangzik.:( De lassan menni fog ez!:) Ahogy nyitsz a világra, és saját szabályok szerint fedezed fel kit is akarsz, hogy lehetsz hozzá nagyon jó... Jó kis kaland lesz, csak ne siesd el!:)
2014. dec. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ápolási díjon voltál. Most miből élsz?
2014. dec. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A második válaszoló rátapintott a lényegre.Igen ! Igazad van.Pont azokat amiket leírtál.Úgy érzem hogy be kell pótolnom ezeket az éveket amíg itthon voltam.És tényleg állaim nőjét akarom,meg közös főzést stb úgy ahogyan kiérezted a soraimból ! Igen ! Te megértesz !
2014. dec. 17. 15:55
 8/15 A kérdező kommentje:
Miguel: Január 5.én megkapom az utolsó ápolási díjat.Következö hónapban semmi.Ez a szabály ! Majd Februárban járna segély,de egy normális tanfolyamra akarok beiratkozni.Pénzt félretenni,mellette maszekolni és irány Ausztria.De már egy nővel együtt szeretném !
2014. dec. 17. 15:59
 9/15 A kérdező kommentje:
Miquel: Elírtam ! Február lenne jövedelem nélküli hónap,és Márciustól járna a segély.De inkább már Februárban beiratkozom egy tanfolyamra pl: cukrász olyat ami szintén vendéglátós.(Azért Február mert akkor indul Hajdu Bihar megyében új tanfolyam.)
2014. dec. 17. 16:06
 10/15 A kérdező kommentje:
De maradjunk a témánál.Diszkó kizárva mint ismerkedési hely sem inni nem.akarok sem tizenévesek közt lötyögni.
2014. dec. 17. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!