Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is úgy látjátok, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is úgy látjátok, hogy a mai fiatal srácok inkább kétségbeesetten próbálnak valami hobbit találni, csak hogy elterelődjön a figyelmük a barátnő-hiányról?

Figyelt kérdés

Sok fiatal srác szinte lélekben már azelőtt feladja a csajozást, hogy valóban kipróbálták volna magukat élesben. De vannak köztük sokan, akiknek egyszerűen csak nem jött be ez a párkapcsolatosdi, csalódtak, átverték őket, nem azt kapták párkapcsolat címén, amire számítottak, stb...


Viszont nyilván szükségük van valamire, ami kitölti ezt az űrt az életükben, ezért szabadidős tevékenységeket, hobbit keresnek, és ennek űzése közben sem örlődnek azon, hogy nincs barátnőjük. Nagyon sokan menekülnek a virtuális világba(többek között ide is), játszanak, fociznak, kosaraznak, gyúrnak, kerékpároznak, vezetnek, sütnek-főznek(ilyen is van), sportlövészkednek, barkácsolnak, extrém sportokat űznek, stb... És nyilván sokaknak a munkája a hobbija is egyben, ők nagyon szerecsések.


Ti is úgy veszitek észre, hogy a fiatal fiúknál manapság már nem igazán párkapcsolat megtalálása a cél, hanem valami olyan dologé, ami pótlékként szolgál? Ide jutottunk, hogy az egyedüllét már-már természetes dolog fiatal korban és a hobbid lesz a "társad"? Mit gondoltok erről?



2017. okt. 17. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:

En meg a fiatal sracokat keresem elettarsnak,de nekem meg az nem jott eddig ossze.

N

2017. okt. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Én ezt inkább úgy fogom fel, hogy az időmet hasznosan és szórakoztatóan töltöm.


Ha őszinték akarunk lenni, akkor hosszútávra tervezni szinte képtelenség manapság. Teljesen el van törve a társadalom. Mindenféle futó, egynéhány éves kapcsolatok vannak, aztán úgyis vége. Én pedig ebből nem kérek. Nem akarok úgy gyereket sem, hogy nem vagyok 100%ig biztos benne, hogy lesznek rendes szülei. Tudom idealista vagyok, de ez van.


Szexkapcsolatra pedig esélyem sincs olyan külsővel ami adatott, szóval ennyi. Majd jönnek az okosok megint az önfejlesztés maszlaggal.

Mondjuk, hogy egy 10es csoportból 8-9dik helyen állok most és ha "önfejlesztenék" akkor felmennék talán 5-7 magasságba legjobb esetben. Ez még mindig azt jelenté, hogy lenne 5 olyan fószer a csajnál akit előbb választana mint engem. Waste of time. Ehelyett inkább tanulok, írok, festek, dolgozom, új nyelvet tanulok, stbstb.

2017. okt. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Miért is kellene azon őrlődni, hogy miért nincs barátnője, vagy folyton kajtatni a kapcsolatot???

Hagyjuk már ezt a baromságot. Hobbi mindenkinek kell, és mindenkinek van. Mert fontos, hogy fejleszd magad. A kapcsolat meg majd jön. Annak fog legkevésbé összejönni, akinek állandóan csak a csajozás körül forog az élete.

A kapcsolat megtalálása NEM cél, és ne is legyen az. Ez egy spontán dolog, ami egyszer csak megtalál. Talán pont biciklizés közben. A kapcsolat miatt nem kell feladni a hobbit, nem kell feladni semmit, mert ő a társad, nem pedig az egész világod. Vagy ha igen, ott már régen baj van.

2017. okt. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajnos a hobbik értelmesebbé-értékesebbé váltak, mint a lányok...pár kivételtől eltekintve...
2017. okt. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Uhh gyerekek nem tudom, számomra fura, ha valakinek úgy alapból nincs hobbija... Nem érdekel titeket semmi? Mi lenne, ha lenne barátnőtök? 0-24 egymás nyakán lógnátok, és csak közös programjaitok lennének? Hobbija jobb esetben a boldog párkapcsolatban élőknek is van, nem pedig csak azok fanyalodnak rá, akik a magányukat akarják elfelejteni...
2017. okt. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 MolotovPunk ***** válasza:

Szerintem egy sz_r kapcsolat sokkal nagyobb pótléknak (gáznak) számít manapság,mint az,hogy elmegyek a haverokkal néha sörözni és (ritkán) bebaszni.Vagy csak szimplán elmegyek kerékpározni és az egész várost végig tekerem magamban.Tehát én részben ilyen hobbiknak élek.

Szóval kinek mi.Nekem volt életem során jó néhány komoly kapcsolatom,ami előbb utóbb tönkre is ment ilyen olyan okok miatt... Tehát kipróbáltam azt is,de nem nagyon hiányzik nekem.Alkalmi szexkapcsolatot meg lehet találni azért.

30/F

2017. okt. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 MolotovPunk ***** válasza:
Amúgy manapság rengeteg sz_r (komoly) kapcsolat van,ami igazából csak kín,de együtt vannak mégis sokan évek óta (megszokásból.)Milyen élet az?Semmi cél nincs benne.
2017. okt. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én 4 csajt utasítottam vissza mert nekem nem kell párkapcsolat. Ennyit a "pótlék" szerepéről.

Volt olyan akit szabályszerűen le kellet vakarnom magamról.

Számomra több értelme van a saját képzésemnek, meg a munkámnak mint h egy kapcsolatra csesszem el az időmet.


A videojátékozásba meg legalább nem szól bele senki.

És lehet nyüszíteni h LUZER.

1. Minderinek a saját élete a saját élete tetszik vagy sem, ez az enyém nem a tiéd.


2. Soha nem érdekelt h a magánéletemről ki mit gondol és soha nem is hagytam h beleszóljanak.


3. Tucatnyi embert ismerek aki a nagy kapcsolatosdi miatt lett, alkoholista, drogos, hajléktalan, depressziós, emberi roncs....


4. Ha majd ott fekszem a halálos ágyamon és engem nem zavar a tudat h évtizedeket és milliókat "csesztem el" videojátékozásra mert engem ez tett boldoggá akkor mért is zavar ez full idegen embereket ?


- Nem erőltetem rá senkire/ másra.

- Magamnak fizetem.


És csak úgy mellesleg, egy csomó dolgot megtanultam infóból. A VPN-töl kezdve, a fájlok konvertálásán át a meghajtó klónozásig törölt fájlok visszaállitássa, manuális vezérlés nélküli scanneelés. Ha már az m2070-nél v miért az összes létező scanner gomb beszärt.


Továbbá hozzátudok férni olyan spec tartományokhoz a netten aminek a létezéséről az emberek 99%-a nem is tud.


És valószínűsíteném h előre összerakott túlárazott vackokat rám nemfognak sózni. Me ha én meglátom h 4 GB DDR3 ram meg Intel Pentium CPU és integrált GPU és össz 160 GB 5400 rpm HDD. Alaphangon röfögő görcsöt kapnék. De a TESCO és tárai 160-200 E-ért simán eladnak átlag embereknek 60 E-t érő gépeket.


Akkor most ki is a LUZER ?

2017. dec. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8: Bár igaz, hogy több éves a hozzászólásod, de komolyan azt tartod nagy érdemnek, hogy tudod melyik gép jobb, meg tudsz scannelni? Vagyis hogy alapszinten tudod használni a keresőket és megnéztél 4 LinusTechtips videót, esetleg hardverapro topikot? Wáo! Nem semmi!
2021. márc. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!