Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Össze jönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Össze jönnétek egy olyan sráccal aki még nem volt lánnyal?

Figyelt kérdés
Se testi, se èrzelmi ès semmi sem :(

2017. okt. 18. 04:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Mitől tartasz? Egyszer el kell kezdeni, ha akarod persze.

Sztem nem is próbálkozol, itt meg nem fog összejönni, itt magányosan érdeklődve.

Az a sok sok ember a földön egy kapcsolat előtt szted ilyenekre gondol?

Neked van vmid, a lánynak szintén sőt! Akkor csak ki kell fogni egy szimpatikus lányt és a többi meg már jön magától.

Ezek szerint diszkókba se jársz, mindegy én se jártam, ez nem feltétel.

Mennyi idős vagy? De valószínűsítem nagyon fiatal vagy, de nem kell parázni, el jön a te időd is.

2017. okt. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, en ismerek ilyen fiut, es szerintem normalis. Mondjuk, nala oka is van, higy meg nem volt senkivel se. Iszonyat modon valogat :DDD
2017. okt. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-es, fiatalon megteheti hogy válogat, van ideje, de aki kicsit korosabb az már nem.
2017. okt. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak lánnyal nem volt?


Ezek szerint a srácok már megvoltak neki?

2017. okt. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mostani párom sem volt előttem senkivel soha, 24 évesen vesztette el velem a szüzességét. Nekem tetszett is hogy még tapasztalatlan volt, "betaníthattam" dolgokra amiket én szeretek pl, természetesen kellett hozzá türelem de úgy gondolom ha szeretünk valakit akkor ez a fajta türelem nem kerül semmiféle energiánkba, és most nagyon jó vele a szex. Szóval ne add fel! :)

20N

2017. okt. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak ha fiúval se.
2017. okt. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!