Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt olyan, hogy annyira nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy annyira nem bírtátok ki a magányt, hogy aztán lejjebb adtátok az igényeiteket és egy nem túl vonzó sráccal/lánnyal jöttetek össze? Megbántátok?

Figyelt kérdés
Őszintén én nem tennék ilyet, mert úgy érzem nagyon megbánnám, de gyakran rossz érzés egyedül lenni.
2014. okt. 19. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
csak szexre, kapcsolatra nem
2014. okt. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

én már nagyon leadtam az igényeimet.

a múltkor viszont kénytelen voltam otthagyni egy csajt a randin, mert büdös és mosdatlan volt. ha én le tudok fürdeni, akkor ő is. ennél lejjebb már nem adom...

23F

2014. okt. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt ilyen...Azért jöttem össze vele, mert iszonyat szerelmes volt belém, és akkor , abban az élethelyzetben nagyon jól esett, hogy ennyire nagyon szeret valaki...Dehát nem tartott természetesen sokáig a dolog, és meg is bántam az egészet...nagyon csúnya vége lett...öngyilkossággal fenyegetőzött meg minden...:( L/26
2014. okt. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Inkább a magány mint egy olyan valaki aki nem tetszik
2014. okt. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 TheHope ***** válasza:
Ha a ló nincs jó a szamár elv itt nem működik. Elvégre attól,hogy van valakid,még lehetsz ugyanúgy magányos....
2014. okt. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5 Ezzel egyetértek, ilyenkor bennem lenne az az érzés, hogy nem ilyen személyt szerettem volna magam mellé, és nem lennék boldogabb.
2014. okt. 19. 21:15
 7/11 anonim ***** válasza:

Én nem a magány miatt tettem, hanem azért, mert valamiért úgy éreztem, hogy lelkileg értékes az a fiú, megértjük egymást. Valamint tetszett, hogy végre nemcsak a külső szépségem és a szex érdekelte, hanem meghallgatta a véleményem különböző témákban, törődött a lelkemmel, tudtunk beszélgetni. Így adtam neki esélyt, hiába volt embertelenül ocsmány, ráadásul tanultalan, jövőtlen, zűrös alak.


Baromira megbántam, mert kiderült elég hamar, hogy nagyon nem az, akinek megismertem. Hanem egy frusztrált, rosszindulatú, hímsoviniszta féreg. De még ha ezek nem lennének rá igazak, akkor is elhagytam volna, mert rossz volt ránézni, és a szex sem működött.

Azóta kerülöm az olyan férfiakat, akiknek semmi jövőképük nincs, és az olyanokat is, akikhez fizikailag képtelen vagyok vonzódni.

2014. okt. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 TheHope ***** válasza:
Kedves kérdező. Örülök,hogy egyetértünk. Itt a kérdés csak az,akkor mégis mi az ami Téged konkrétan boldoggá tenne? Én tudom magamról,hogy nagyon kevés ember fog meg,még kevesebb marad mellettem,így elhiheted tudom miről beszélsz. De mégis érdekelne szerinted ki lenne az aki Téged ki tudna emelni ebből az érzésből elképzeléseid szerint?
2014. okt. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igazság szerint engem is kevés ember fog meg, kevés olyan lány van, akire azt mondanám, hogy nagyon kéne.

Engem az tenne boldoggá, ha egy olyan lányt találnék, akivel valamilyen szinten egy húron pendülünk, akivel őszintén tudnék beszélgetni, elmondanám az érzéseimet, nem kéne megjátszanom magam. Szeretem, ha jókedvű, mosolygós, bújós típus, sokat tudnék vele romantikázni. Persze az is, hogy külsőleg is tudjak hozzá vonzódni, tetsszen arcra, alakra is, nincs kikötésem, hogy milyen legyen, csak fogjon benne valami.

Úgy érzem nem lennék boldogabb, ha olyan lánnyal lenne kapcsolatom, akivel csak azért jönnék össze, mert nem volt más, csak az a baj, hogy nincs valami sok ismerősöm és néha szerencsére nem sűrűn rám tör egyfajta rossz érzés.

2014. okt. 19. 21:45
 10/11 TheHope ***** válasza:
Szívemből beszélsz. Nekem egyszer volt egy ilyen lány az életemben. A legjobb barátom volt,szeretett éveken át. Aztán mégis adtam neki egy esélyt,de 4 hónap után vége lett,bekövetkezett az amiért először nem akartam tőle semmit. Visszament az exéhez és azóta se beszélek vele,mert mindenki tudja,hogy így jobb. Amiket leírtál azt jobban én magam sem tudtam volna megfogalmazni,teljesen egyetértek veled. De tudod nem az számít mennyi embert ismersz,nem ennek a függvénye. Ha eljön az ideje találkozni fogsz vele így is úgy is. Addig meg kitartást :)
2014. okt. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!