Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lakóhelyünk és környékén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakóhelyünk és környékén megjelenő ingyenes hirdetési újságban milyen ötlet keretes hirdetésben barátnőt keresni?

Figyelt kérdés

Főleg nők válasza érdekelne, de jöhet fickók válasza is.

A lényeg, eluntam az online társkeresőket, offline pedig szinte nulla a lehetőségem. Nincs baráti társaság, munkahely sem pálya...



2017. okt. 18. 22:02
1 2
 1/16 Heart of Darkness ***** válasza:
78%
Csodálatos. Ha sikerrel jársz akkor feltétlen írd meg majd és kipróbálom én is.
2017. okt. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Tuti sokan átlapozzák, viszont az apróhirdetéseket már nem biztos, hogy olvassák, ezért gondoltam a keretesre.

Régen sokan kerestek párt újsághirdetésekben, és jeligére lehetett válaszolni, aztán a hirdetők loholtak a szerkesztőségekbe...

Én email címmel reformálnék. :)

2017. okt. 18. 22:08
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Hát én nem nagyon bíznék benne de sok sikert! 30N
2017. okt. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Sikert nem tudom, de nálunk a reklámújságban, mindig van pár ilyen hirdetés.
2017. okt. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Ez nagyon cuki, én azt hittem, már csak az özvegy nyugdíjasok élnek a ehetőséggel :)

Az a baj szerintem, hogy egy fiatalabb felnőtt kevesebb eséllyel kutakodik társ után egy újságban. De egy próbát megér,sosem lehet tudni.

2017. okt. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%
Ott fog meghalni a dolog, mikor bármelyikőtök képet kér, és az egészből egy sima gagyi internetes társkereső feeling lesz.
2017. okt. 19. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
41%
Senki nem fog válaszolni.
2017. okt. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Diavolino44 ***** válasza:
89%
Szerintem is Ozvegy Kereke Istvanne fog valaszolni, aki korahoz kepest csinosnak mondott, s szereti a kanasztat s recepteket cserelne. Jelige nem erzem magam 65nek. :)
2017. okt. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#8:

:D:D:D

2017. okt. 19. 08:31
 10/16 anonim ***** válasza:
72%

Hát nem tudom, én tuti nem válaszolnék meg egy ilyet, még ha cukin van megfogalmazva, akkor sem. Számomra visszás.

Inkább, ha már ilyet, akkor a levelezőtársat keresek rovatban adj fel hirdetést (van még ilyen egyáltalán? :D). Arra szerintem szívesebben válaszolnak nők is, akik kedvelik az ilyesmit, mert kevésbé direkt a dolog. És a folytatásban ugyanúgy lehet bármi. :)

27N

2017. okt. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!