Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon bejön de túl nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bejön de túl nagy vagyok hozzá?

Figyelt kérdés

Az a helyzet Isten megàldott 182 centivel ìgy elèg nehèzkes pàrt keresnem. Nagyon megtetszett egy sràc a baràti tàrsasàgunkbòl de többször is adòdtak fölènyi helyzetek. Többen is mondtàk màr nekem hogy felejtsem el a sràcot mert elèg gàzul nèznènk kis egymàs mellett. De nagyon megfogott ès kedvelem


10 centivel alacsonyabb nàlam

mit tegyek?


2017. okt. 20. 22:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Gyakran előfordul, hogy 10 centin élet és halál múlik. Ez nem olyan helyzet.

31/f

2017. okt. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkott a baráti köröd felszínességen alapuló megjegyzéseivel. Ha úgy érzed, hogy jól működnétek együtt, próbáljátok meg. Amúgy az ilyen esetekben leginkább férfirészről szoktak frusztrációk jelentkezni, sokaknál van, hogy nem érzik magukat igazán férfinek egy náluk magasabb nő mellett, nem merik az utcán a kezét fogni, stb... Ez előjöhet, mint probléma.
2017. okt. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A bátyám barátnöje 13-14 centivel magasabb nála. Szerintem nagyon aranyosak együtt. Ne masok véleményére alapozz. Beszélgess vele, de ne mond neki a szándékodat. Szerintem ha beléd szeret nem fogja zavarni.
2017. okt. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Ne legyél felszínes, egyáltalán nem számít a magasság. Ostoba, felszínes egy defektnek tartom. Ilyennek tartod magad kérdező?
2017. okt. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tetszik a sràc és kezdek èrezni valamit de mèg csak alakulóban van. Pàr napja megcsòkolt, az is elèg furàn történt.. Őt nem zavarja a magassàgom, engem viszont nèha elbizonytalanìt. Azt mondta sajnàlja de ez van...
2017. okt. 20. 23:00
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

nézd meg régi híres autóversenyzők akár, vagy más sikeres, de nem túl magas emberek simán náluk jóval magasabb általában modell barátnővel mutatkoztak/mutatkoznak. na érted, ha ezek a sztárok megtehetik, Ti miért is ne?!:)

Szerintem sem kell túl sokat a környezetre adni, ha jól érzitek egymás társaságában magatokat, és alakulna a dolog, akkor emiatt tényleg butaság lenne leállítani :)

volt már pl nekem is magasabb barátnőm. én is 174 centi vagyok és nekem is volt már 180as barátnőm... egyáltalán nem zavart. jó itt csak 6 centi volt a különbség. de nem éreztem magam egyáltalán zavarban, vagy gyengébbnek sem... mondjuk ő egy elég vékonyka lány, én meg mindig is kifejezetten jókötésű izmos gyerek voltam, szóval nem érződött az sem, hogy na a vékonyka gyerek a nagydarab csajjal... bár azt sem hinném hogy feltétlen gond lenne. ha valaki nem érzi gondnak, akkor nem gond. de tényleg ne mások mondják már meg, hogy ki illik hozzám, kivel járjak, kivel ismerkedjek. ez az én dolgom, és azé akivel ismerkedek.

2017. okt. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
26%
Csak személyiség számít.
2017. okt. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
5%
Gondolj bernie ecclestonera
2017. okt. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Párommal egymagasságban vagyunk... de pl simán hordok mellette magassarkút. Volt hogy megölelt és sóhajtozott hogy neki milyen jó két cici közé befurnia az arcát.


Amikor beleszerettem elfogadtam. És egyáltalán nem zavar. Olyan természetes nekem...


Szerintem ha szereted akkor tojd le mások véleményét. Nem az ő életük.

2017. okt. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

Egymáson fekve ugyanakkorák vagytok :D

Amúgy én amióta leszoktam arról, hogy a legcsekélyebb mértékben is érdekeljen mások véleménye, sokkal boldogabb, sikeresebb, és kiegyensúlyozottabb vagyok. Szerintem próbáld ki te is ;)

2017. okt. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!