Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok ennyire szerencsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire szerencsétlen?

Figyelt kérdés

28 évesen úgy nézek ki, mint egy tini. De nem az a jóképű, Zac Efron jellegű arc, aki mindenkinek beugrik, hanem csak simán nagyon fiatalosak — férfiatlanok — a vonásaim. Nem vagyok túl magas se (180 körül), ehhez jön egy genetikailag átlagos-vékony testalkat.

18-19 éven felül egy lányt sem érdeklek. Ha valakinek, akkor a tiniknek szoktam bejönni, de velük annyira nem egy szinten vagyunk többnyire...

Egyszerűen nem tudom, hogy kivel és hol ismerkedjek. Másnak már rég családja van, én meg még mindig tinikkel bajlódhatok, ha nem akarok teljesen egyedül kenni.


2017. okt. 21. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Teljesen együtt érzek veled, én is hasonló típusú selejt vagyok, bár még a tiniknek sem jövök be.

Ez van, nem mindenkinek lehet párkapcsolata.

2017. okt. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vannak nálad is sokkal szerencsétlenebbek, akik ugyanilyen cipőben járnak, de még a tiniknek SEM jönnek be. Egyszerűen totálisan láthatatlanok. Szerintem örülj, mert ha csak egy kicsit is akarnád, lehetne kilátásban egy-két kóbor, lepattanó punci. Vannak meglepően érett tinilányok, nekik imponálni fog egy közel 30 éves pasi udvarlása. Szóval én azt mondom, csak "bajlódj" velük.
2017. okt. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Ne izgulj, az idő mindent megold!:)
2017. okt. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vannak idősebb nők, akik kifejezetten a fiatalok jönnek be. Pl én már jártam úgy, hogy véletlenül tinifiúval kezdtem, kicsit kellemetlen volt mikor kiderült. 17 volt én meg 23. Jobb lett volna ha inkább az derült volna ki róla, hogy 28. Már többször is jártam hasonlóan, utólag mindig fogom a fejem. Szóval van ilyen is, majd egyszer lehet belebotlasz valakibe. :)
2017. okt. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kérdező, sokan vagyunk így. a csajok is megszívják ez miatt.
2017. okt. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nézd a jó oldalát, egy csomó probléma, nyűg és megfelelési kényszertől mentesülsz ami a kapcsolattal jár. És amúgy sem lenne hosszú távon jó ugyanaz mellett, a legideálisabb mellett is elhidegül, unalmassá válik a párkapcs, csupán a testi és anyagi szükségletre redukálódik az együttlét.
2017. okt. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
előző, ez nem vígasz.
2017. okt. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak személyiség számít.

Keress olyanokat, akik ezt minimum annyira látják, mint te.

2017. okt. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!