Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túlságosan szex orientált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan szex orientált világban élünk vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Annyira azt érzem, hogy egyre nehezebb a párkeresés, mint mondjuk 20-30 évvel ezelőtt lehetett. 22 éves lány vagyok, nem volt meg komoly párkapcsolatom, pedig nagyon vágynék rá.


Eleve hátrányból indulok, mert túlsúlyos vagyok, bár az arcom szép. Sok pasi vagy inkább úgy mondom, több is legyeskedik körülöttem, de ezek nagy része csak szexet akar, a kisebb, elenyésző számú pedig, akik esetleg komolyat, ők vagy nem az eseteim vagy túl nagy a távolság köztünk. Tisztában vagyok a helyzetemmel, jóval nehezebb így párt találni, de annyi embernek sikerül, nekem is kéne valahogy. Nem túl nagyok az igényeim, amikor azt mondom, nem az esetem egy férfi, akkor arra gondolok, hogy egyszerűen nem érzem azt, hogy vonz. Sosem volt még olyan, hogy kifejezetten taszító vagy csúnya férfi közeledett volna felém, csak nem tudtam rá úgy tekinteni mint a nagy betűs FÉRFI, max csak barátkozni tudtam volna.

Azok között persze lenne olyan aki vonz, akik szexet akarnak, de nem ez az elsősorban amire vágyom, így nem is megyek bele az ilyen alkalmi kapcsolatba, mert egyszer ezzel már megjártam.


Igazából nincs is konkrét kérdésem a fentin kívül, csak ha esetleg más is élt vagy él át hasonlót, az ne tartsa magában, hátha segít kicsit, ha látjuk, hogy nem egyedi a probléma.



2017. aug. 16. 22:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13%

Csak annyit mondok: én 22 vagyok, és menyasszony.

Szóval nálad van a probléma.

2017. aug. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Valóban nehéz a párkeresés, főleg azok számára, akiknek nem igazán előnyös a külsejük.
2017. aug. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem sincs szerencséd, már ne haragudj.

Én is dagi vagyok, és nekem még az arcom sem szép (mondjuk... a ló se csúnya :"D), mégis több pasinak tetszettem már, volt ezelőtt is egy kapcsolatom, most pedig lassan 2 éves, boldog párkapcsolatban élek. :)

Az a lényeg, hogy legyél nyitott, előbb vagy utóbb téged is megtalál a szerelem. :)


21/L

2017. aug. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
de gondolom az a néhány férfi aki éppen bejön, egyik sem dagadt
2017. aug. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
14%

[link]


Egy nő pont 22 évesen van az értéke csúcsán. Innentől kezdve már évről évre kevesebb férfi akar majd téged. Ha most nem sikerül jó pasit találnod, akkor soha sem fog. Mert egy férfi lehet vonzó még 40es éveiben is, egy nőnek meg van ideje erre 30 éves koráig, onnantól kezdve már csak BÉTA férfiaknak fog kelleni ingyen szexre.

2017. aug. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, mást nem igen tehetsz, mint kivárod, míg a komolyan érdeklődők között lesz egy, aki vonz.
2017. aug. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#1 Gratulálok! :) Írtam is, hogy annyi embernek sikerül megtalálni a párját, ez így van jól. :)


#4

Az a férfi, akivel rosszul jártam, éppen egy pocakosabb srác volt.

2017. aug. 16. 22:31
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Majd itt írnak neked a szuper hősők,akik nagyon,de nagyon rendes fickók!
2017. aug. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

7. Koszonjuk.

En azert drukkolok neked, de gondolkodtato a helyzeted.

2017. aug. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%
5# UNCSI. Sosem volt még könnyebb dolgom pasit találni akár komoly, akár komolytalan kapcsolatra, pedig lassan 30 vagyok.
2017. aug. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!