Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfitársaim, nektek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim, nektek nem borzasztó ezeket a változásokat látni? Miért csúfítják el egykoron gyönyörű nők magukat?

Figyelt kérdés

Voksán Virág anno és most:


[link]


Zimány Linda anno és most:


[link]


Kari Kata playmate anno:


https://www.youtube.com/watch?v=PfGK5ooezow


És mostanság:


https://www.youtube.com/watch?v=55VQvXejO1E


Tikos Kitty modell régebben:


https://www.youtube.com/watch?v=m7LBt9c_sUY


Mostanság:


[link]


Még sok példát fel lehetne hozni. Nektek nem borzasztó látni, hogy ezek az egykor álomnőnek számító hölgyek mennyit változtak negatív irányba? Kétlem, hogy sokan lennének, akiknek inkább a mostani külsejük jön be...


Az öregedés az élet velejárója, lehet emelt fővel és ellene kétségbeesetten küzdve is viselni. Sok celebnő van, aki most is gyönyörű(mondjuk 30-asként) és anno is az volt. Ők azok, akik sosem plasztikáztattak, vagy ha igen, csak ízlésesen, finoman. De ezek a fenti végletek már óriási pofont adnak a nőiességnek szerintem. Mit gondoltok erről?



2017. okt. 21. 14:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Az öregedés az élet velejárója na, de nem annak aki a szépségiparban próbál helyt állni és abból megélni.

Nem véletlenül látni annyira kevés 30-35 feletti női modellt. Alig van pár ilyen világsztár akik már letettek annyit az asztalra, hogy még reflektorfényben legyenek.

2017. okt. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Az ő életük, az ő arcuk, az ő döntésük. Soha nem lesz hozzájuk semmi közöd a fotóikra való nyáladzáson kívül. Komolyan akkora hatása van ennek az életedre, hogy fájdalomként éled meg?

Őszintén? Szerintem csak savanyú neked a szőlő.

23/N

2017. okt. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Egyáltalán nem érdekel. Nekem, sem így, sem előtte nem voltak vonzó nők. Rég megtaláltam, aki nekem kell. Más meg azt csinál magával, amit akar. Tőlem, tölgyfának is átoperáltathatják magukat.
2017. okt. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#2 A régi énjüket bemutató fotóikra, videóikra valóban sokat nyáladzottam, de szerintem ezzel még sokan így vannak. A maiakat nézve inkább elborzadok.
2017. okt. 21. 14:40
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
Régen is ocsmányok voltak és ezt csak fokozták.
2017. okt. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Zimány Lindához volt szerencsém valamelyik hajógyári szigetes buliban ezelőtt jó néhány évvel ezelőtt a budiban. Éppen a fehér ló bűvöletében nyalt falt valami kopasz papírgengsztert a férfi wcben :D
2017. okt. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Igazából nem érdekel. Ha mindenen elborzadnék, amit nem támogatok vagy nem tetszik, akkor az egész napom elmenne vele. Ha nekik így jó, egészségükre.
2017. okt. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ugyan nem vagyok férfi, de az összeállításod nagyon jól tükrözi azt, hogy mi volt régen az ideál/divat és mi most. Az elmúlt 10-15 évben rengeteg változás állt be(divat, technika meg egyéb). Az emberek meg követik ezt a változást.


Ezek a nők szépnek hiszik magukat így is. Kár ezzel foglalkozni.

2017. okt. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%
Neked ez mit szamit? Van barmi befolyassal az eletedre? Nem neked akarnak tetszeni, barmennyire is fajdalmas ezt hallanod.
2017. okt. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Neked nincs saját életed, amivel foglalkozhatnál?
2017. okt. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!