Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi évek alatt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi évek alatt nem talál párt magának, akkor mindig ugyanaz a probléma: messze jobb nőt akar annál, mint amilyet meg tud (na) kapni?

Figyelt kérdés
2017. okt. 24. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. okt. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
A nálam rosszabb nők is elutasítanak. Aztán hallom, hogy valami Don Juan megfektette őket, és most nagyon szomorúak, mert csak erre kellettek, minden férfi szemét (én is)
2017. okt. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Nincs ilyen, hogy "jobb".

Szimplán csak arról van szó, hogy olyan nőt akar megkapni, akinek nem kell.

Mindenkinek mást jelent a "jó nő".

Én például bele voltam zúgva viszonzatlanul egy lányba, aki haverjaim szerint egyáltalán nem szép. Közben meg belém egy olyan csaj volt szerelmes, ilyen tipikus társaság középpontja szőke bombázó, aki kb. mindenkinek bejött, csak nekem nem.

2017. okt. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%
Nem, ez a nőkre igaz, ahogy az eredetileg írtam egy másik kérdéshez. Persze akad olyan férfi is, aki el van tévedve, milyen nőt tudna megkapni, viszont a nőknél ez általános jelenség, hogy irreálisan magasan tartja igényeit. (Tisztázzuk: az irreális nem azt jelenti, hogy lehetetlen megugrani a szintet, hanem hogy olyan kevesen vannak, akik képesek rá, hogy az értük folyó versenyben nincs reális esélye a hősnőknek)
2017. okt. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Nincs ilyen, hogy "hanyas" nőt tudna "megkapni". Egyszerűen olyan nőknél próbálkozik, akiknek nem jön be. Valószínűleg túl sok időt fecsérel reménytelen helyzetekre, mert nem látja a jeleket.
2017. okt. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze, ha csúnya vagy, akkor nyilván nincs nagy esélyed egy gyönyörű csajnál. De azon is érdemes elgondolkodni, hogy jól csinálod- e? Jó helyen keresed- e? Szóval összetett dolog ez...
2017. okt. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
11%
Nem, azt is jelentheti, hogy nem hajlandó megalázni magát a nők kényelme érdekében. :)
2017. okt. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy rossz helyen ismerkedik, vagy rossz módszerrel, vagy nem üti meg a kapcsolathoz szükséget mércét. Ami a félreértések elkerülése végett nem a külsőn alapszik, hanem a belső tulajdonságokon. Vagy valami egyéb gáz van vele, amitől menekülnek a nők.
2017. okt. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!