Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóm szervízbe vontatták,...

Autóm szervízbe vontatták, nem indult. Közel 80 ezret fizettem,2 alkatrészt kicseréltek. Haza tudtam vele menni, de másnap ugyanaz a probléma. Ismét vissza fogják vontatni. Kérdésem, ezért kérhet újabb összeget, vagy garanciálisnak minősül?

Figyelt kérdés
2017. júl. 27. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a sejtésem, hogy azt fogják mondani, nem az az alkatrész volt. Illetve az is, de sajnos más is. És újra fizetni fogsz. Akkor nem, ha

1. kiderül, hogy a beszerelt alkatrész a selejtes

2. ha valami apróság elmaradt, mondjuk valami programozás, vagy egy kábel lecsúszott.

Konkrétan milyen autó és mit cseréltek rajta?

2017. júl. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Opel Corsa---AC pumpát és trafót.Öninditózni lehet,aztán semmi...
2017. júl. 27. 09:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Számla van róla ? Ezesetben garancia fél évig. Azért elmondom,hogy az én autómmal 3 hétig bohockodott egy szerviz.60 ezer vissza vinni nem akartam mert több kárt csináltak benne. Végül "sufni Jancsi" meggyógyította.Remelem neked sikerül.
2017. júl. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az AC pumpa működése füllel hallható, szóval ott nemigen lehet tévedni. A trafó szintén lehetséges probléma, de hogy ez a kettő egyszerre menjen tönkre, az fura. Szerintem várd meg, hogy mit lép a szerviz és figyeld, hogy most mit akar cserélni.
2017. júl. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

egyértelműen leírja a szerelő, mi volt a hiba. ezt a munkalapot kell megnézni, illetve részletes számlát kell kérni, a kiszerelt hibás alkatrésszel együtt.


ha másnap ugyanaz a probléma, akkor a számla alapján cserélik. Amúgy ilyen alkatrészre 6 hónap a gari.


ha pénzt nem is, de elnézést azt kérhetnek az okozott kellemetlenségért.

2017. júl. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Több sebből is vérzik ez a dolog...pl az egyik kiszerelt alkatrészt nem adta vissza...mondván,hogy becserélték vételkor...én ilyet még nem hallottam....
2017. júl. 28. 00:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Pedig ilyen van. Vannak alkatrészek, amelyeknek az ára mondjuk 20, de ha cseredarabot viszel, akkor csak 13. A cseredarabot ugyanis fel tudják újítani. Generátor, turbó, stb. Az, hogy AC-t, meg trafót is felújítanak-e, azt nem tudom, de ennek könnyen utána lehet kérdezni. Szóval ezzel nincs baj.
2017. júl. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ok.köszönöm
2017. júl. 28. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!