Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csináltatok már olyat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltatok már olyat, hogy egyedülállóként azt raktátok ki FB-ra, hogy "kapcsolatban", vagy kapcsolatban lévőként azt, hogy "egyedülálló"?

Figyelt kérdés

Hallottam már erről többször is, és itt is olvastam már rá példákat. Aki csinált már ilyet, miért csinálta, mi volt az oka?


Ha szingliként azt rakod ki, hogy "kapcsolatban", abban az lehet a logika, hogy vissza akarod verni a kéretlen bepróbálkozók hadát. A fordítottja mögött meg ugyebár az, hogy vacak kapcsolatban vagy, eleged van, már kikacsintgatsz belőle, nyitott vagy az ismerkedésre.


Nálatok hogy volt ez?



2017. okt. 24. 22:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Nem, hanem csak simán elrejtem.

Senkinek semmi köze hozzá.

2017. okt. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Nálam is rejtve van. Nem tartozik senkire!
2017. okt. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Én anno fricskából kitettem, hogy XY jegyese. Kíváncsi voltam, hogy reagálnak-e azok az emberek rá, akik amúgy addig vastagon leszartak. :D Amúgy nem szokásom azóta sem kiírni semmi ilyesmit, akárhogy is legyen. Sőt, szerintem hamarosan törlöm magam arról a szenny oldalról.
2017. okt. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A legrosszabb ***** válasza:
25%
Nem. Viszont néhány nőismerősöm és azok nőismerősei eljátszották már, nehogy valaki kezdeményezni próbáljon náluk. Kapásból e pillanatban legalább egy tucat nőt fel tudnék sorolni, akiknél kint van a "kapcsolatban" státusz, de évek óta hírből sem ismerik a párkapcsolat fogalmát.
2017. okt. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Én soha nem osztottam meg magamról ilyen információt, akár kapcsolatban voltam, akár nem.
2017. okt. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Amióta regisztráltam rejtett a kapcsolati státuszom (és az infók 90%-a) és ez így is fog maradni.
2017. okt. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mi több, mint egy év után tettük ki, hogy kapcsolatban vagyunk, de azt is csak az ismerősök látják.


Halálosan leszarom a FB-ot, attól, hogy nem tolom más arcába, még boldogok vagyunk, rengeteg nevetéssel, közös élménnyel és vidám pillanattal.


Azt is már csak azért tettük ki, mert random férfiak/nők bejelölgettek, aztán meguntuk.


28n

2017. okt. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: na, jól elírtam. A kapcsolati státuszunk publikus :D
2017. okt. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak h megsúgjam menyire hiteles az FB egyik ismerősöm a csillagflotta kapitánya. Egy másik a Harvard-on "tanult" és 5 nyelven "beszél".


Valójában még érettségije sincs.

2017. okt. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőmnek nincs kirakva, hogy kapcsolatban van. Náluk a párja nem akarta kirakni, mert szerinte fölösleges, nem tartozik senkire. Később kiderült, hogy több lánnyal is chatelget és az egyikkel meg is csalta és összejött vele. Akkor rögtön kirakta, hogy azzal a lánnyal van kapcsolatban barátnőmnek meg 3 év után is csak kifogást keresett, hogy miért nem akarja, hogy lássák mások, hogy vele van. Pár nap múlva szakított a lánnyal és visszament barátnőmhöz. Miután újra összejöttek már a családjának, barátainak sem mondta el, hogy vele van, csak több hónap után, mikor már nem tudott mit kitalálni, hogy hova megy több napra. Azóta már megkérte a kezét, de facebook-ra még mindig nincs kirakva, hogy kapcsolatban vannak egy közös kép sincs róluk sehol. (Nekik sincs telón se, mert a barátja szerint hülyeség. A fiú családja nem tud az eljegyzésről, pedig már nem most volt, külön élnek, esküvő még tervbe sincs.) Barátnőm szeretné, ha ki lenne téve, mert így azt érzi, hogy nem akarja felvállalni több év után sem, utcán se fogja meg a kezét, mert szerinte az is hülyeség. (Nyilván nem csak a facebook kapcsolati státusz miatt érzi ezt.) Valószínűleg a barátja továbbra is válogat a többi lány közül, mert részéről nem tudják, hogy van kapcsolata, és ha megint megtetszik neki valaki akkor simán lelép vele.
2017. okt. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!