Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Huszonéves srácnak egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves srácnak egyedülállóként élni mekkora szégyen?

Figyelt kérdés
23/F vagyok, másfél éve egyedülálló, előtte három éves kapcsolatból léptem ki. Saját házban élek, önállóan. Szüleim szerint szégyen h egyedül vagyok, Igazuk van?

2014. ápr. 22. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát szeretnék én 26 évesen egyedül saját házamban élni! Ekkora szégyen ez! Azt, hogy úgy örökölted, kaptad, építetted azt a házat az a te dolgod, de úgy érzem a mai fiataloknak nem nagyon van saját házuk! Éld ki magad, szórakoztasd a csajokat aztán majd meglesz az akivel benépesítitek azt a házat! Nem vagy eléksve!
2014. ápr. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Persze. Ez evidens. Sz.ar vagy, Magyarul. Any-ád szerint. De szerintem semmi probléma.
2014. ápr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz, jesszus, már nem az az idő van, hogy ha 18 évesen nincs 3 gyereked, meg feleséged, akkor s*ar ember vagy, ez csak egy begyöpösödött felfogás
2014. ápr. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
29 éves vagyok de szerintem saját házam sosem lesz.
2014. ápr. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

fú mekkora szégyen! egyáltalán nincs igazuk..

kevesen mondhatják el magukról hogy saját házban élnek ennyi idősen. szerintem ez lényegesebb pont az életedben minthogy 1,5 éve egyedül vagy. annyi meg nem is árt a 3 év után, legalább látszik hogy nem szórakozol mindenkivel..

2014. ápr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mai világban, a mai lányokkal? Egyáltalán nem szégyen, sőt! Élvezd ki azt, hogy amíg egyedül élsz, azt csinálsz, amit akarsz.


Én 26 évesen vagyok túl egy 3 éves kapcsolaton úgy, hogy szívta a lány a véremet elég rendesen, gyakorlatilag eltartottam és mégis megcsalt nagyon sokszor. Kinek hiányzik ez? És akármerre megyek, ezt látom.

2014. ápr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató válaszokat, a házat nagyapámtól kaptam, szépen felújítottuk, így lett saját.
2014. ápr. 22. 20:48
 8/8 anonim ***** válasza:
80%

Saját házban:d

Ja a szüleid azt hiszik,hogy ha megvan mindened már csak a társ hiányzik:D

Ezer más dolog van amivel lekötheted magad:)

Szerencsés vagy,nem csak azért,mert van saját,hanem mert nem kell ilyen korlátolt szülőkkel egy légtérben élned.

Én nem bírnám az tuti.

2014. máj. 22. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!