Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akinek férfiként negyven...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek férfiként negyven felett nincs gyereke, se felesége, az már egyedül akar lenni és csak kalandozni? Ha anyagilag stabil és mindene megvan.

Figyelt kérdés

2017. okt. 25. 08:12
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Az is lehet, a himpilimpi nem 100% már, és nem is nagyon akar senkit.
2017. okt. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Valószínű ami vagy amik miatt így alakult az élete, az a tegnapi napig is megvolt. Viszont, bármikor jöhet, bármilyen változás az életében!

A férfiak megcsaládosodásának kettő diagramja van, egy egyenes, az a soha, és egy felfelé ívelő hullám az idő vonalán, amelyre nincs törvény, ki mikor ül fel...

2017. okt. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem.


Általánosítás.

2017. okt. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én egyszer megkérdeztem egy 38 éves férfitól, hogy mik a tervei, erre közölte, hogy az ilyet nem lehet tervezni, majd jön, ha jönnie kell..


Az ilyenek vagy nem akarnak gyereket, vagy úgy gondolják 45 évesen is ráérnek apává válni, mert 38 évesen nem érzik, hogy 38 évesek lennének.

2017. okt. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

#4


és milyen igaza volt :-)

Én 56 vagyok, és tavaly nősültem meg először :-)

És nem 22 éves a kicsike, és nem is 18 :-)

Addig szanaszéjjel b...tam (bohémkodtam) magam :-)

2017. okt. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Inkább nem volt olyan mázlis hogy megfelelő nőt találjon az évek során, a neki tetsző nők elutasították vagy foglaltak voltak,aztán lehet sokszor nyúlt mellé ,éveket elpazarolt olyan mellett aki aztán átverte megcsalta stb .De ha találna olyat aki normális lenne és nem foglalt ,akkor lehet szó nélkül bevállalná a családot vele.
2017. okt. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, sokkal könnyebb kimondani az életünk végéig tartó esküt, mikor már csak 15 év van hátra.
2017. okt. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A nagybátyám első gyereke az ő 36 éves korában, az utolsó (harmadik) 52 éves korában született.


Ja és a három gyerek két különböző nőtől.

2017. okt. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#7.

Neked ez jutott eszedbe, nekem meg az, hogy nem voltam felelőtlen 20-on 30 évesen, hogy kimondtam volna, aztán szanaszéjjel potyogtattatok 3-4 gyereket x bnőnél és utána tipli, mert imádtam az atomszép lányokat, NŐ-ket, élvezni az életet.

És egy centit sem bántam meg a múltamból.

2017. okt. 26. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!