Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül fogom leélni az életem ha hiányzik belőlem a férfi szerep, férfiasság?

Figyelt kérdés
Pl: abszolút nincs bennem az hogy kezdeményezzek, udvaroljak egy nő iránt. Egész más dolgok érdekelnek, foci, autók F1 stb-től kiráz a hideg. Személyiségben is inkább egy érzelmes, lágy, visszafogott , empatikus kedves valaki vagyok.....
2017. okt. 24. 17:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem feltétlenül maradsz egyedül. Egy határozott férfira még van esélyed.
2017. okt. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%

"Pl: abszolút nincs bennem az hogy kezdeményezzek, udvaroljak egy nő iránt"

Mi akadályoz meg téged abban, hogy változtass ezen, hogy felemeld a s..gged és kezdeményezz?


A hobbi mindenkinél más. A személyiség oké.


A hozzáállásod az egészhez, az a taszító és szánalomra méltó!

2017. okt. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Mi akadályoz meg téged abban, hogy változtass ezen, hogy felemeld a s..gged és kezdeményezz?


És a nőket mi akadályozza meg?

2017. okt. 24. 17:40
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Kíváncsivá tettél. Szerinted miben merül ki a kezdeményezés?
2017. okt. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%

"És a nőket mi akadályozza meg?"


Mert, ha férfi akarsz lenni, akkor viselkedj is úgy, ne úgy, mint egy kislány!

Akkor majd szülsz helyettem gyereket és menstruálsz, ha már nőnek képzeled magad ennyi erővel?

2017. okt. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Kíváncsivá tettél. Szerinted miben merül ki a kezdeményezés?


Odamegy az illetőhöz, randira hívja, elhívja ide oda, inkább ő keresi a másikat, nagyobb arányban vesz neki virágot, ajándékot stb.

2017. okt. 24. 17:46
 7/14 A kérdező kommentje:

5.

Egy férfi mindent megtud csinálni szülés és menstruáláson kívül.

Egy nő mindent megtud csinálni, nagyon nehéz dolgok emelgetésén kívül, illetve távolba messzire pisikésen kívül.

2017. okt. 24. 17:49
 8/14 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz dolgokat pasik sem tudnak emelgetni csak úgy. Mondjuk egy autót.
2017. okt. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, érzelmes, és szeretem a focit. Tök furi.
2017. okt. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%

Én biztos nem vennék bonbont a srácnak első randira (bár én sem várom el) és nem fogom randira hívni sem. Arra már volt példa hogy oda mentem beszélgetni mert szimpatikus volt. Arra is volt példa hogy lebeszéltem valakivel egy kutyasétáltatást mondjuk de ez szerintem nem a randi kategória.

Szerintem ha érdeklem a férfit elhív ha nem hát nem. Egyrészt azért nem teszem én mert ezt a legtöbb férfi nyomulásnak veszi másrészt egy ilyen férfivel nem tudnék együtt lenni. Majd a kezét is én kérem meg? Esetleg a dugásnál is én irányítsak vagy mi az amihez még fogni kell a kis kezét?

Számomra ezzel az adott férfi elveszti a férfiasságát. Ettől függetlenül lehet egy remek ember de mint társ számomra nem megfelelő. Valaki felé aki nem elég férfias a számomra nem tudnék szexuális vonzódást érezni ami meg ugye egy párkapcsolat egyik alap köve.

A nemi szerepek közül nagyon kevés fontos számomra de ez az egyik. Ami miatt még nem erőltetném ezt a dolgot a fentebb felsoroltakon túl az nemes egyszerűséggel annyi hogy ezt a kompromisszumot nem muszáj meghoznom hisz fogok olyan férfit találni aki kezdeményez és tud udvarolni.

Biztos vagyok benne hogy létezik olyan nő aki irányítható férfit keres magának bár őszintén szólva ilyenből csak 60-as nőket ismerek. Ettől függetlenül százalékosan nézve van erre esélyed csak elég minimális.

2017. okt. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!