Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vonaton ismerkedni zaklatásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonaton ismerkedni zaklatásnak számít a feministák szerint?

Figyelt kérdés

Tehát, ha férfiként teljesen kulturáltan beszélgetést kezdeményezek egy nővel utazás közben, azért feljelenthetnek?


Bocsi, csak már nehezen tudok kiigazodni, hogy mi zaklatás és mi nem az, amikor sok feminista szerint egy kihívóbb nézés is annak számít.



2017. okt. 26. 11:00
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
88%
Ha kulturált vagy, és az esetleges nem választ minden további nélkül elfogadod, akkor én nem veszem annak
2017. okt. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 Lazy Lover ***** válasza:
15%
kb a nők 99% annak veszi
2017. okt. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
31%
Att fugg h nezel ki. Ez mindig ettol fugg kb
2017. okt. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
21%
Többször írtam már, hogy manapság már nem létezik az az egyszerű szó, hogy Nő. Minimum két típusa van: 1. bunkó pláza nő, 2. átlagos, művelt, kedves, dolgozó nő.
2017. okt. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
97%

Én- ha éppen nem tanulok- szívesen elbeszélgetek, ha valaki megszólít. Beszélgettem már végig az utat 80 éves bácsival is, nagyon érdekeseket mesélt. Azt viszont nem szeretem, ha valaki nem veszi észre, hogy tanulok/pihenni szeretnék és nem hagy békén. Nyilván feljelenteni emiatt nem fogok senkit, nem tudom, mi ez a hülye gondolat, de erre nem vagyok vevő.

23/N

2017. okt. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
94%
Az adott nő reakcióját figyeld, hogy nyított-e a beszélgetésre. Ha unottan reagál vagy nagyon távolságtartóan akkor hagyd.
2017. okt. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy a nők 99%-a annak veszi. :( Apukám így ismerte meg az anyukámat, de akkor ezek szerint én egy zaklatásból származó fattyú vagyok.
2017. okt. 26. 11:06
 8/54 anonim ***** válasza:
53%
Ha valaki nem tud elmenni onnan, ahol elkezdesz beszélni hozzá, és nem adta egyértelmű jelét annak, hogy beszélgetni akar veled, akkor zaklatod. A vonaton nem tud hova menni, tehát zaklatod.
2017. okt. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:

Tehát akkor megszólítani sem szabad a nőket? De akkor hogyan lehet ismerkedni?


Én még igazán nem zaklattam senkit, 23 éves vagyok és szűz, de elszomorít, hogy manapság már szinte tilos ismerkedni. :(

2017. okt. 26. 11:10
 10/54 Lazy Lover ***** válasza:
8%
7 akkor még más világ volt azt ne feled
2017. okt. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!