Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kell elérnie egy férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell elérnie egy férfinek az életben, hogy lehessen barátnője?

Figyelt kérdés
Úgy értem milyen végzettség, anyagi helyzet a minimum és hány éves korára ?

2017. okt. 27. 20:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Tekintve, hogy számos 15-16 éves srácnak van barátnője, a válasz az, hogy semmit nem kell elérni.
2017. okt. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azok még nem férfiak és egyébként is elhagyják és megcsalják őket a lányok előbb utóbb.
2017. okt. 27. 20:45
 3/12 anonim ***** válasza:
En egy 25 eves lany vagyok. Keves tapasztalatom alapjan 25-30 ev koruli ferfit szeretnek magam mellett tudni, akinek ennyi idosen van mar allasa es elkezdett epitgetni valamit. Szoval ugyanazt varom el tole, mint magamtol. Legyenek celjai, almai. Hja es persze olyanok, amiket mar megvalositott, szoval nem csak a szaja jar :D
2017. okt. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
17%
Fizetés minimum 300-400 ezer ft, megjegyzem valamelyik nőnek ez is kevés, főleg pesten, végzettség pedig minimum diploma amit elvárnak a nők, az alatt csövesnek számit egy férfi a szemükben, és az a szomorú, hogy ez nem vicc...
2017. okt. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Azt hogy képes legyen tudatosan szépen felépíteni egy értelmes, érzelmes kapcsolatot a neki tetsző és vele szimpatizáló nővel. Ha ez megvan, akkor már közel állsz hozzá hogy "ő a barátnőm"
2017. okt. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

No de annak a férfinek is lehetnek elvárásai!Vica-versa!

Hozzáteszem egy csóró vagyok.

Ja és legyen jó farka is gondolom.

Nem baj majd a kertészfiú...

2017. okt. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

Nézzük csak, például amikor munkanélküli voltam és otthoni munkából volt némi bevételem. Igaz hogy volt saját garzonom. Kemping kerékpáron való túrázás közben szinte meg akartak erőszakolni a szebbnél szebb lányok. Ugyanígy a boltban is, ahol pont a vásárlás miatt sejtették meg hogy szingli vagyok. És kapaszkodj meg, 30-40 éves koromban 16-22 év körüli lányok nyála csorgott utánam. Pedig életemben nem is ültem merciben és privatizált gyáram sem volt. Na jó, diplomám az volt, de szerintem nem tudta egyik sem. Valószínű a vonzó férfire gerjedtek és nem a pénzre. Pénz az van például a bolti kasszában is bőven, és nem hinném hogy szexuális izgalmat okozna a pénztárosnak.

Persze előny az ha a kiegyensúlyozott életvitelhez megvan az amit jónak látsz, megfelelő végzettség, lakhely, stb.

2017. okt. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jó a kérdés, de a legfontosabbat kihagytad. Jöjj be neki külsőleg. Ha ez nincs meg, akkor meg vagy lőve! És nem egyszerű feladat... ha hozzám hasonlóan már kapod százával (!) a visszautasítást olyan lányoktól, akik neked bejönnének (nekem speciel a teltebb alkatúak, de ez szubjektív) az nagyon lelombozó tud lenni, akármilyen a végzettség anyagiak kor stb. :) Szóval elsősorban szerencse. Jókor jó helyen, lottó az élet :)
2017. okt. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A legrosszabb ***** válasza:
32%

A korodnak megfelelően legyen egy kötelezően elvárt default egzisztenciád. 20 évesen még nyugodtan lakhatsz otthon az ősökkel, diákmelóból fenntarthatod az igényeidet, bulizhatsz, utazhatsz, világot láthatsz, villogni való kocsit vásárolhatsz (20 éves BMW), ameddig a takaród ér.


25 évesen azért már illik lázadoznod. Albi, fősuli, egyetem, haverok, pia, és a "márpedig te akkor is különköltözöl, ha a fene fenét eszik is" attitűd.


30 évesen saját lakás, saját kocsi, felsőközép' munkabér, felsőközép' végzettség, és természetesen folyamatosan képezd magad. (Mondjuk egy mindent kitanult, busásan megfizetett gépészmérnök, aki közvetlenül a felső-vezetés alatt ügyeskedik, annak mi szüksége van továbbképzésre, fene tudja, kérdezzük meg a továbbképzésmániás GYK-s csajokat, akiknek soha semmi sem elég.)


35 évesen saját családi ház, lehetőleg modern, mediterrán építésű, minimum három kocsi (egy melóba járós, egy hétköznapi, egy átvitt értelemben szirénázós, villogós), kiépített ismerősi hálózat, befolyásos kapcsolatok, lehetőleg minél feljebb, ami alapja egy biztos életnek a családalapításhoz. Iskolai, egyetemi bizonyítványok, elismerések, oklevelek, diplomák tömkelege külön szobában.

2017. okt. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha e létezésben vagy, már elérted.
2017. okt. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!