Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, nektek mennyire tetszene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mennyire tetszene, ha a barátnőtök egy bulira így öltözne fel? Smink, ékszerek, ruha, haj, mindennel együtt?

Figyelt kérdés
[link]

2017. okt. 28. 23:19
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

"Nem értem a nők miért hiszik hogy jól néz ki egyáltalán már a farmer magassarkú kombó. Mert az hogy a férfiak eljárnak farmerben meg félig elegáns cipőben dolgozni az egy dolog... "


Nem értem, férfiak mi a büdös francért hiszik azt, hogy bármit is értenek a női divathoz, és ahhoz, hogy mit mivel illik felvenni. Az enyhén "bő", bokáig felhajtott, szaggatott farmer idiótán néz ki magasaarkúval, ez oké. De ez nem jelenti azt, hogy semmilyen fazonú farmer nem jó semmilyen magassarkú lábbelivel.

2017. okt. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Nem kell egy divathoz érteni hogy megmondd hülyén néz ki:D

Félreértés ne essék, a divatot meg se említettem csak hogy szarul néz ki mindenhogy, attól függetlenül hogy divat:D


Érdekes a 80 as évek divatjáról is megmondom hogy szarul néz ki, úgy hogy nem is abba a korba születtem, sőt! férfi is vagyok. Ez egy paradoxon:D


Pont úgy mint ahogy ami divatos nem feltétlen néz ki jól, és erre 100 meg ezer dolgot fel lehet sorolni.

Ja és ízlésesen felöltözni vagy divatosan megint két külön dolog:D

2017. okt. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Na, azért ez sok - az első bokorba beviszik mellesleg a fesztiválon az épphogy felnőtt lányok (18-21-22) flangálnak ilyen ruhákban.


Egyébként kizárt, fel lehet öltözni normálisan is, de mi pl. sort-fürdőuhafelsőben toltuk fesztiválon. És a legtöbb korunkbeli (26- és felfelé) hasonlóan, 90%-unk smink nélkül.

2017. okt. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Utsó vagyok, az első mondatot a párom mondta - kíváncsiságból megmutattam neki a képet, hát eléggé érdekes fejet vágott.


Hozzátette, ha én így öltöznék, a sátorból nem jutnánk ki, mert azonnal elkapna ;)


28n

2017. okt. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Nem menne buliba, mert helyben megraknám párszor. :D
2017. okt. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!