Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok/Nők! Válaszolnátok pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Válaszolnátok pár szóban?

Figyelt kérdés

Szóval.. Ugye mindenki kényelmes ruhában szeret aludni (kivétel, aki meztelenül :D).

Ti, akik már együtt éltek a párotokkal.. Miben szoktatok aludni ÁLTALÁBAN? Oké, néha jöhet a csábító hálóing stb.. De pl. nekem sok olyan alvópólóm van, amit egy-két helyen kiszakítottam (rossz szokás, hogy a körmöm abban "élezem"), illetve színre kopottabb. Be mernétek vállalni, hogy ilyenben aludjatok? Csak alvás, napközben ezeket természetesen nem venném fel.20L



2016. máj. 9. 20:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
67%
Kényelmes, sima pamut oké, szakadtat azonnal selejtezd.
2016. máj. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
79%
Simán jó alvósnak nem kell selejtezni.
2016. máj. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
93%

Van egy pár trikó+rövidgatya szettem ( [link] pl ez és még pár hasonló), hűvösebb időben egy lazább póló (van abból is jópár, zenekarostól képregényesig) és leggings/rövidgatya.


Alváshoz sem vennék szakadt pólót őszintén szólva, ha valami göncöm már kopott/szakadt akkor kidobom, akkor is, ha játszós/alvós.

2016. máj. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
60%

Hm, hát én nem.

Az előző kapcsolatomban nagyon elkényelmesedtem, és bár nem hordtam szakadt cuccokat, kicsit túlságosan sokat engedtem láttatni a mindennapi énemből.

A hálóing kényelmetlen, mert felgyűrődik, én ellopnék a pasimtól egy pólót alvós cuccnak. (Nem túl szexi, de a férfi alsógatyák meg szintén tök kényelmesek :D)

Egyébként ajánlom az oyshot, tök cuki pizsamaalsókat lehet kapni, felülre meg valami ami követi a vonalaidat és kényelmes top, és voilá, elegáns és szexi (mert a melled vonala pl szépen látszódik benne)

2016. máj. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
89%
párom nélkül pizsiben
2016. máj. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
89%

Én bugyiban szoktam aludni. Fürdés után csini pizsama nadrág (rövid vagy hosszú) hőmérséklettől függően, illetve egy egyszerű passzos ujjatlan. Ilyeneket hordok az utcán is, csak este nem veszek alá melltartót.. illetve nyilván van néhány külön alvós felsőm.

Ez az ami esetleg rajtam marad este. Nadrágot, legyen bármilyen rövid, nem tudok elviselni magamon és sokszor még a hozzám simuló felsőt is leveszem 10 percnyi forgolódás után.

2016. máj. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
89%

Hétköznap sajna párom nélkül vagyok, ilyenkor hosszú ujjú selyempizsiben szoktam, ha vele akkor meg hálóing, sokáig úgy sem marad rajtam:)

Ő imádja az ilyen szexibb selyem pizsiket rajtam, én meg szeretek a kedvébe járni.

2016. máj. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha elég jó idő van hozzá, meztelenül, de amúgy a barátom pólóiban, amik leérnek kb. a fenekem alá. Imádja őket rajtam. :)) Ha még annál is hidegebb van, akkor valami cicanaci, zokni is felkerül. (Persze nőies színekben, illetve feketében, vagy fehérben.)


26/L

2016. máj. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szex után meztelenül.. : D amúgy meg kényelmes pamut top meg bugyi, vagy csipkés, merevítő nélküli melltartó.
2016. máj. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
41%

- hűvös időben hosszú pizsigatyó, és hosszított ujjú felső (simulós, de kényelmes)

- melegben bugyi és spagettipántos top


Szakadtat ki kéne dobnod, mert piszok igénytelen hatást kelt, amúgy.

27N

2016. máj. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!