Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a férfiak akik társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak akik társkeresőn az izmukkal és kocsijukkal házukkal próbálnak társat találni azok érnek el sikereket?

Figyelt kérdés

Sokszor a nevető görcs kezd kerülgetni amikor ismerkedéskor egy férfi küldi a luxus autójával és a villájában készült fotóit, valamint luxus nyaralási képeket, esetleg a péniszét is elküldi...

Egyszerűen vicc kategóriák ezek a pasik, komolyan ezzel sikereket érhetnek el, van olyan nő aki ekkora lúzer szánalom pasival leáll. Lehet én vagyok akkor maradi de tényleg a vicc kategória....


2017. okt. 31. 14:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Van olyan férfi, aki bármivel el tud érni sikert társkeresőn?
2017. okt. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Egyik barátnőm társkeresőzött, egy időben állandóan ilyeneket küldött, röhögni, voltak igen borzasztóak, tuning béemvé mellett kopasz műkigyúrt csávó, nonfi tetkók, a tuning béemvén matrica "no fat chicks". :D
2017. okt. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1. Van, teljesen átlagos csinos lány vagyok, exem teljesen átlagos és bizony ott találtuk meg egymást
2017. okt. 31. 14:46
 4/12 A kérdező kommentje:
2. Ja ja 😁😁😁😁
2017. okt. 31. 14:48
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt hiszed, hogy a másik oldal különb, nagyon tévedsz.

Ők egy típusú emberek, és többségében egymásra is találnak.

Semmi szánalom nincs benne, úgy vannak vele, hogy addig is "lógatom" amíg nem találok magamhoz hasonlót.

Volt szerencsém társkeresőn ilyen nőhöz, addig azt hittem arra a mondásra, hogy jól besz... magát, hogy csak egy degradáló általánosítás, de ott szembesültem vele, hogy igaz.

Dögös céges autóval voltam randizni (enyém szervizben volt), és ki akart szedni belőlem 50 rongyot...

Ezért úgy lesz..., hogy életemben soha de soha senki nem csinálta ilyen jól.

2017. okt. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok biztos benne, hogy igazat mondasz Kérdező. Szerintem ezt a kérdést csak azért írtad ki, mert téged ezek a fickók nem akarnak észrevenni, hanem helyetted jobb nőket furikáznak.
2017. okt. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Számomra azok csak férfiutánzatok.
2017. okt. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

"esetleg a péniszét is elküldi"


Ezt tekintheted tőle portrénak, mivel nagy f**zfej/makkarc az ilyen.


Amúgy senki nem tudja mi a jó az ilyen oldalakon. Szolid, visszafogottság vagy a harsány magamutogatás? Nehéz ügy. ("Már megint ez a nehéz ügy, a jövőben megváltozik a föld gravitációs vonzása?!")

2017. okt. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mivel ezek a férfiak feltehetően üresek belül, ezért szükséges a külsőségek felnagyítása (kocsi, vitorlás stb.), ettől többnek érzik magukat. Van, aki erre vágyik, így ők is találnak partnert, az már más, kérdés milyen minőségben.
2017. okt. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezek az urak nem társat csak partnert keresnek egy wellness hétvégére, és tuti meg is találják
2017. okt. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!