Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek sem lehet komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem lehet komolyan venni a jóképű férfiakat/fiúkat társkeresőn?

Figyelt kérdés
2017. okt. 24. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Dehogy is nem!

Azért mert jóképű még neki is lehetnek problémái a társkeresésben. Megfelelési kényszer, a nőkkel való kapcsolatteremtés, helytelen önkép, bármi.

2017. okt. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Na, megint valami ronda, lúzer pasi áskálódik.
2017. okt. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Miután mindannyian ugyanazt a pár jóképű férfit akarjátok megszerezni, ezeknek a férfiaknak kb. nulla motivációjuk van egy normális kapcsolatra, ha egyszer a nők tucatjával kínálják fel magukat, méghozzá maguktól.
2017. okt. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Úgy bírom, amikor azok ítélkeznek, akiknek fogalmuk sincs, milyen jóképűnek lenni.

Engem tényleg jóképűnek tartanak a lányok (aki nem hiszi, küldhetek képet privátban) és pont emiatt sokszor előfordul, hogy nem bíznak bennem, pedig én tényleg komoly kapcsolatot keresek, csak ezt nem hiszik el nekem. Egyáltalán nem könnyű így a társkeresés, ha pusztán az előnyös külsőm miatt helyből a legrosszabbat feltételezik rólam, pusztán előítéletből.

2017. okt. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mikeXxX ***** válasza:
55%
4# +1 38f
2017. okt. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#3 még mindig jobb, mintha azt mérdezte volna, hogy "Miért nem lehet komolyan venni a jóképű pasikat társkeresőn?"
2017. okt. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A külső csak egy dolog.Láttam már nem túl jóképű pasit sekélyes lelkivilággal,meg kifejezetten jóképűt,aki okos és érző lelkű.Élőben meg neten is.Hozzá teszem,jómagam sem tartom magam csúnya nőnek,de nem egyszerű játék még így sem a társkeresősdi.Szóval először ismerd meg az illetőt,azután mondj róla véleményt!
2017. okt. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!