Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti járnátok törpenövésű emberrel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok törpenövésű emberrel?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból teszem fel a kérdést, természetesen elméleti jelleggel.


Itt van pl. Tony Cox színész(Én és én meg az Irén), aki 1,07 m magas:


[link]


Vagy Mika Winkler színésznő(Amerikai Pie 5 - Pucér Maraton), aki pedig 1,3 m:


[link]


160-170 cm körüli férfiak, akik alacsonyságukra fogják csajozásbéli sikertelenségüket - el tudjátok képzelni, hogy egy Tony Cox-kaliberű pasinak milyen istentelenül nehéz lehet a párkeresés? Hozzá képest égimeszelők vagytok :D


Vagy netán az ilyen kis termet már pont azért lehet vonzó, mert fennáll a "csodabogár-szindróma"? Emiatt gyakorlatilag olyan esélyekkel indulhat egy törpe-pasi, mint egy 180-190 cm-es?


És mi a helyzet akkor, ha a nőnek vannak ilyen aprócska méretei? Hogy látjátok ezt?



2017. nov. 1. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem járnék ilyen pasival és nem is hiszem, hogy olyan esélyekkel indulnak, mint egy 180-190 cm magas férfi. A többség hasonló törpével szokott összejönni (már amennyire a mini emberes sorozatoknak lehet hinni), vagy ha elég gazdag, híres akkor talál magának normáls növésű párt.
2017. nov. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én járnék 130 centis nővel pontosan azért mert 158 centi vagyok jómagam is. Így talán megfelelő méretű lennék számára.
2017. nov. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

" Emiatt gyakorlatilag olyan esélyekkel indulhat egy törpe-pasi, mint egy 180-190 cm-es? "


Ne haragudj, de ennél nagyobb marhaságot még életemben nem olvastam. :D

Ezek a kisemberek maguk közül választanak párt. A 160-170 körüli pasik pedig joggal aggódnak, hiszen nem törpenövésűként természetes, hogy normál magasságú lányt akarnak maguknak (főleg, ha minden más téren rendben vannak), de még a 160-nál alacsonyabb csajoknál sincs esélyük, mert utóbbiak is +175-ös pasikra vágynak és meg is kapják őket, mert elég nagy a választék. Tök mindegy csak legyen a pasi átlagmagasságú, máskülönben ciki lesz vele mutatkozni a barinők/ismerősök előtt a buliban/esküvőn. Így gondolkoznak a nők.

2017. nov. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 Már miért lenne marhaság? Ez már olyan szinten apró méret, hogy csodaszámba megy, borzasztó ritka, ennélfogva nagyon különleges, és szerintem sok nőben benne van, hogy "vajon milyen lehet az ágyban?". A nőkben pedig benne van, hogy a potenciális partner legyen más, mint a többi, ne álljon be a sorba. A törpe pasikat a különlegességük, a ritkaságuk emeli olyan magasságokba, mint akár a közel 2 m-es férfitársaikat.
2017. nov. 1. 18:24
 5/9 anonim ***** válasza:

Én 170 cm vagyok,ha párt keresek ő is legyen minimum ennyi. De volt már 195 cm párom vele nem jöttünk ki jól sehogy sem. Nem szeretem a nagydarab pasikat. Csak a kicsik jönnek be.

38n

2017. nov. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, tehát a kis embereket szereted, de Nálad legyen magasabb xD

173 centi körül van az átlagmagasság, afölött magas, azalatt pedig alacsony, ennyi.

(186 vagyok, engem nem érint a probléma)

2017. nov. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A világ legkisebb emberének (Pityu, magyar csávó volt) egész szép felesége volt,pedig Pityu szerette a piát rendesen.
2017. nov. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem járnék ilyen pasival.
2017. nov. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én biztosan járnék törpe lánnyal. Kimondottan bejönnek valamiért :D

23/F

2017. dec. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!