Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyivel rontja az esélyeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel rontja az esélyeket az ha egy férfi törpenövésű?

Figyelt kérdés
140cm magas.
2016. júl. 2. 07:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát eléggé. Ha mellette még a külsőd se nyerő, vagy gazdag sem vagy, úgy nagyjából lehetetlen küldetés. K_rvázz inkább, ha megteheted, mint Tyrion :D.
2016. júl. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez tipikusan az "Innen szép nyerni" kategória.
2016. júl. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Abszolút esélytelenné tesz.
2016. júl. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nulla esély, sajnálom
2016. júl. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

Nő vagyok és nekem bejönnek az alacsonyabbak. De az szerintem mindenképp fontos, hogy testépíts, hogy legalább széles (de ne kövér!) és izmos legyél. Hidd el, akkor találhatsz magadnak simán barátnőt szerintem a 160 cm-esekig is! Egyébként sok ilyen törpe peasinak van barátnője, emlékszem egy olyanra is, akinek tök magas fekete barátnője van.

Szóval csak nyugi, testépítés és önbizalom! (Egyébként szerintem ez a Tyrion is jóképű - gondolom van még más is akinek az arc számít!)

2016. júl. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%

Egyébként neki is van felesége:

[link]

És ismertem ilyen elvált fickót (nem sztár meg nem volt sok pénze, mielőtt valaki ezt mondaná) tehát neki is volt felesége meg gyerekei. Csak jóképű volt, meg kidolgozott teste volt. Szóval így simán összejöhet még egy kb. 20 cm-es nővel valaki, az még nem vésze, meg tudják ölelni egymást, meg megcsókolni. Szóval szerintem ok, csak szeritem ne vézna legyél, mert akkor tényleg olyan hatást keltesz, mint egy gyerek.

2016. júl. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálam nem lenne nyerő, de ha nem vezeti le a nőkön a frusztrációit, és nem görcsöl rá a társkeresésre, és élvezi az életet így is, akkor egy ilyen férfi is találhat olyat, aki ennek ellenére megszereti.
2016. júl. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kedves 5# 6#, nem ertem ennek mi ertelme hogy kamuzol es áltatod, teljesen nyilvamvalo hogy minden normal testalkatu nonel eselytelen. Senki nem fog egy torpe novesu pasival jarni, ja es nem penzes celebeket kene felhozni peldanak. Viszont a szinten torpenovesu nok is maganyosak, veluk kellene megprobalni az ismerkedest, ott lenne realis esely.
2016. júl. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem fontos hogy magasabb, vagy legalább annyira magas legyen a párom, mint én.
2016. júl. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves 8-as! Nem áltatom, mert ismertem ilyen személyt, amint le is írtam és pont ezért, hogy ne csak celeb példák legyenek. És 140 cm még tényleg nem vészes. Ennél sokkal alacsonyabbak is vannak, nekik azért már nehezebb. 20 cm magasságkülönbség pedig még nem jelent mindnekinek problémát.

Ja és ismertem ilyet nőbe is, de ő kissé elhízott volt és neki valóban nehezebben megy az ismerkedés. Viszont sokuk ad magára, és van barátja. Szóval nem lehetetlen, csak az a kérdés, hogy viszonyul az illető magához és mennyire ad a külsejére (nekik ezzel valóban többet kell foglalkozni).

Az, hogy neked nem jönnek be egyéni szoc. probléma. Mindig voltak olyanok a történelemben, akik házasodnak velük, különben nem születnének most sem ilyen emberek.

2016. júl. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!