Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valós probléma lenne az elhízás növekedése a tárdalomban az ismerkedés terén?

Figyelt kérdés
Valljuk be nézzük meg az egészségfelméréseket, 30 felett egyre több férfi és nő van elhízva, teljesen érhető hogy a kövérség nem vonzó, így szerintem ez egy valós gond az ismerkedésben amiért nem találják az emberek a párjukat. Mit gondoltok erről a problémáról?
2017. nov. 1. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem is. Az is probléma, mikor nem látja be a sok elhízott ember, hogy hamarabb leadhat 10-30 kilót, minthogy megváltoztassa a kiszemeltek ízlését ennek kapcsán.

31/f

2017. nov. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valós lenne, és a nőknek rosszabb annyiból, hogy még egy nagyobb darab férfinek ha megnyerő és férfias a személyisége, akkor még lehet esélye, de a nagyobb darab nők viszont nem kívánatosak, mivel mi férfiak elsősorban a külsőt nézzük.

Viszont annyira nem jelentős mértékű még ez a dolog, vagy ha én a nőket nézem, csak kis részük esik a teltebb/nagyobb darab kategóriába.

2017. nov. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ugyan 67 kb vagyok és 174 tehát nem elhízott de 50 kg-sen se érdekeltek a kapcsolatok és most sem.
2017. nov. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, valós.
2017. nov. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Velem pont fordítva volt. Huszonévesen voltam akkora, mint egy bálna. De tényleg kövér, az a senki nem néz meg kategória.


Persze én is Chris Hemsworth-ről álmodoztam, de ennyi, a valóságban nem vártam el senkitől irányomba vonzódást.


Kicsivel 30 előtt jöttem rá, hogy össze kell szednem magam.

2017. nov. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten az, mert nem harmonikus vele a korideál, és mindenki a fittet hajtja, meg a vékonyat, annak ellenére, hogy az átlag BMI nő. Mondjuk ez szerintem idehaza nem annyira jelentős.


Szerintem nagyobb probléma az elköteleződni képtelen emberek kitermelése, meg az idegroncsoké. Legalábbis nekem több bajom volt azzal, hogy valaki Pán Péter szindrómás, és nem képes kapcsolatba lépni, mint azzal, hogy nem tetszik a túlsúlya miatt. Gyereket sem ártana valakinek nevelni, csak arra nincs idő, ezért ennyi a gyökér. Ezért is. Meg mert trendi a cserélgetés.

2017. nov. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!