Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti kezdenétek olyannal, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kezdenétek olyannal, aki (még) kapcsolatban van?

Figyelt kérdés

Van egy 30 éves férfi, akiért teljesen odavagyok. Egy őszelésen ismerkedtünk meg két hete, közös baráti körbe tartozunk. Ő és a barátnője között akkor már puskaporos volt a hangulat.

A lány teljesen ellentéte a srácnak, úgy kivonult inkább mindenhonnan és elment aludni korán stb., így csak pár szót tudtunk váltani. A párjával viszont... Hát végigbeszélgettük az egész éjszakát, még a napkeltét is láttuk, egymás szájából vettük ki a szavakat. De nem történt semmi, egy dolgot kivéve. Mielőtt a szobámhoz kísért megkérdezte a szemembe nézve, hogy hiszek-e a szerelemben első látásra. Azóta igen, miatta.


Viszont nem megcsalós típus, egyetlen egyszer irt nekem azóta "mondvacsinált" indokkal, és en is neki egyszer, olyankor viszont órákat beszélgettünk. Mindenféle téma szóba került, de szex, jelenlegi párkapcsolat sosem! Tehát teljes mértékben hűséges, nem is szidta a lányt egyszer sem.


A barátai viszont már többször mondták nekem, hogy épp szakítófélben vannak, hogy az egész kapcsolat egy nagy vita és féltékenykedés. És hogy ez a srác odavan értem, de ezt én is láttam rajta.


Szeretném megismerni és szeretnék randizni vele, a tudtára adni, hogy az érzés kölcsönös, de nem akarok kezdeményezni, megvárnám a szakítást, és hogy utána keressen ő. De félek, hogy nem fog... vagy hogy túl sok idő múlva fognak szakítani.


Egy hónap múlva találkozunk egy szülinapon, ha addigra szakítanak kezdeményezhetek? Vagy korai?


22/L


2017. nov. 1. 23:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Egyet gondolj végig: ha összejön Veled, nagyon valószínű, hogy most a jövődet látod. Veled is veszekedni fog, a Te hátad mögött is mással fog flörtölni. Tényleg ezt akarod?
2017. nov. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem, semmiképp. Azt ki kell heverni, akkor is, ha a másik úgy lép ki belőle, hogy elromlott már... És az nem 2 nap lesz akkor sem. Biztosan várnék még pár hónapot, talán fél évet is.
2017. nov. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
ne csináld.
2017. nov. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
97%

Nem. Az a baj, ha szakít is, és egyből ugrik egy új kapcsolatba akkor nincs meg a kellő idő, hogy lezárja. És hiába volt mondjuk rossz a kapcsolat, mégis előhozhatja belőle azt, hogy pl. túl korán szakított, vagy nem kellett volna szakítani.


Szerintem kell egy kis idő 1-2 hó minimum, hogy rendre térjen az ember az érzelmei felett fejben is.

2017. nov. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

Minden hapsi ilyeneket mond,aki egy kis valtozatossagot akar a bnoje mellett. Ha valoban szskitani akarna,mar reg szakitott volna.


N

2017. nov. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem, ilyen "ferfit" meg plane nem tudnek komolyan venni, mert a leirasod alapjan ez a tipikus kapcsolatfuggo, aki ilyen nyalas szivdobogtatassal (hiszel a szerelemben elso blablabla...) probalja bebiztositani a helyet, hogy nehogy veletlen atyaeg szingli legyen egy masodpercre is, ha vegre raszanja magat a jelenlegi kapcsolatbol valo kilepesre. Ez meg a szanalom kategoria, meg az a kategoria, akivel senkinek nem kene kapcsolatba kerulnie.
2017. nov. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Nekem ilyen pasi nem kéne.

Összevesznek a barátnőjével. Ahelyett, hogy megbeszélik és kibékülnek, inkább felszed téged.

Te meg itt olvadozol, milyen hűséges. Persze.

Lehet, hogy nem véletlen, hogy a párja megsértődött. Az se, ha rossz a kapcsolata. Nem tesz érte semmit, hogy működjön.

De ha szeretsz sírni és szenvedni, és ha valaki vérig sért, akkor szerinted az normális hogy bocsánat kérés helyett mással flörtöl: ez a neked való pasi!

2017. nov. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csak akkor kezdj valamibe, ha szakított...
2017. nov. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Fúj, egy ilyen alak nekem se kéne.. Hányok a gerinctelen, gyáva, kapcsolatfüggő fajtájától. Csatlakozom a 6. és 7. válaszolóhoz, nem is tudok már mit hozzátenni a témához..


Különben eléggé elkeseredettnek/butának/naivnak/éretlennek kell ahhoz lenni, hogy az ember egyetlen (!) beszélgetés meg némi flört után egyből szerelmesnek érezze magát egy kvázi idegenbe.. Elég abszurd dolog, gondolkozz azért el ezen és próbálj meg legalább némi önimeretet tanulni, mert nem egészséges.

2017. nov. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Semmit, felejtsd el, mert csak szenvedés lesz ez neked. Tapasztalatból mondom. De ha nem hiszed, akkor próbáld ki, saját kárán tanul a legtöbbet az ember. Hajrá!
2017. nov. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!