Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ha így kopaszodik és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha így kopaszodik és ennyire egy 30 as férfi, de arcra jó 10 per 6-os, bő átlagos, akkor az előbbi emiatt kuka?

Figyelt kérdés
[link]
2017. nov. 2. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Hapsikán ez még bőven belefér sokaknál. A lényeg h a belső is jó legyen . Türelem, a párkapcsolat nem pár pillanat kérdése. Ha van bátorsága odamenni a csajokhoz vagy , kialakitani barátságokat nyert ügye lehet.
2017. nov. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hapsikám
2017. nov. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Eleve aki nekem csak egyszer megemlíti ezt a 10/6-os dumát már nincs esélye... Nekem például tetszenek a kopasz pasik, tehát akkora baromság ez az osztályozgatás. Felejtsük már ezt el. Nincs olyan, hogy valaki 10/akárhanyas, ez egy relatív dolog. A kopaszodás meg egy olyan dolog, ami ellen manapság már lehet tenni, és csak egy jó frizura kell, hogy ne legyen annyira feltűnő. (Ami a képen látható úriembernek mondjuk pont nem jött össze de mindegy.) Páromnak alapból ilyen a hajvonala, magas a homloka, pedig nem is kopaszodik. Akinél ez kizáró ok, azzal szerintem eleve nem éri meg összejönni.
2017. nov. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
én is ilyen vagyok, de nem kopaszodok, hanem kb így születtem. Jude Law is. Ez szerintem semmiben sem akadály.
2017. nov. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
Ez nagyon sekélyes hozzáállás....lehet a nő elszalasztja élete pasiját mert egy kicsit kopaszodik.Nem szabad csak a külsőségekre hagyatkozni.
2017. nov. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A párom konkrétan majdnem teljesen kopasz, mégis imádom őt.

Nekem épp nem kizáró ok, de igen, vannak, akiknek kuka lenne.

2017. nov. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha egy 30-as férfi néz ki így, azzal semmi baj nincs. A baj azzal van, hogy 19-20 évesen néznek ki így egyesek. És nem, ne jöjjön nekem azzal senki, hogy nem tehet róla, párszáz forintos szarokkal olyan szépen eltűnt a bátyám kopaszodása is, mintha sosem lett volna baja vele. 30 évesen normális, de nagyon sok a koravénnek kinéző pasas...
2017. nov. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajna ez már öregszik, lóg az arcbőre is. Egy kis tesztoszteron kéne neki!
2017. nov. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha 10-et adtál a palira 6-os skálán, akkor te nem is a nőkre hajtasz!

GRATULÁLOK, LEBUKTÁL :)

2017. nov. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!