Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy átlagos nő nem találja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy átlagos nő nem találja az életben a párját akkor a társkereső lenne a megoldás számára?

Figyelt kérdés

Van egy csinos ismerősöm aki évek óta szingli egyszerűen keresi a társát de mindig csak barmokba botlik. Igaz nem jár el sehova ismerkedni, munkahely meg tabu számára.

Egy ilyen nőnek a társkereső lenne a megoldás? Teljesen átlagosak az igényei


2017. okt. 24. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
A társkereső sem megoldás,mert ott is millió barom fogja betalálni és aki normális lenne már nem jut el Hozzá :(
2017. okt. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%

Ha évek óta nem talál senkit, akkor:

1. ronda

2. agyhalott

3. nem is akar társat.

Általában (férfiakra és nőkre egyarán vonatkoztatva) azt mondom, mindenkinek meg kell találnia azt a terepet, ahol legszívesebben ismerkedik, és ahol a legnagyobb eséllyel talál magához illő párt. Ha az ismerősöd a munkahelyén kívül csak boltba jár, és a munkahely tabu, akkor ismerkedésre választhat a bolt és a net között. Gyakorlatilag a net az egyetlen esélye.

2017. okt. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha évek óta csak "barmokba" botlik, akkor a társkeresőn is abba fog.


Itt nem a "barmokkal" van a gond, hanem vele.

2017. okt. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Látszólag átlagosak az igényei. Amikor meg akadna valaki akkor jönnek a kifogások. Vegyen kutyát.
2017. okt. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyébként ő konkrétan mit is tesz azért, hogy párt találjon?



Mert még ide is te írsz helyette, ő meg ha jól értem várja a sültgalambot.

2017. okt. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A nők csak azt hiszik, hogy átlagosak az igényeik. Ezzel szemben, ha egy nő évek alatt nem talál párt magának, akkor *mindig* ugyanaz a probléma: messze jobb férfit akar annál, mint amilyet meg tud(na) kapni.
2017. okt. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ismerősöd gondolkodjon el az édesapjával való kapcsolatán. Aztán ha rájön, hogy miért szar kettőjük kapcsolata, akkor talán megengedi magának azt is, hogy ne csak a testét akarja valaki.
2017. okt. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Teljesen átlagosak az igényei"


Teljesen átlagosak. Valahogy így?


- A férfi legyen sportos

-- Én is vettem már egy celeb edzés DVD-t (még 2012-ben), majd edzeni fogok


- A férfinek legyen lakása

-- Én anyámékkal lakom, mert felesleges lenne egyedül albérletet fizetni, amúgy sem telik rá.


- A férfinek legyen jó állása, diplomája.

-- Sajnos nem vettek fel az X főiskolára, és muszáj volt dolgoznom, de majd jövőre beiratkozom. Most viszont irodaVEZETŐ vagyok (ami leginkább valami alacsony szintű adminisztrátor munka vezetését jelenti).


- A férfi legyen magas, izmos

-- Az igazi férfi elfogad egy igazi nőt, és nem csontokra vágyik.


- A férfi legyen nagyvonalú, nehogy már a nőnek kelljen bármit fizetni, hova lettek az igazi lovagias férfiak

-- Semmi férfi-női szerep, a férfi is tud mosogatni, főzni, egyenjogúság van.


- A férfi legyen olvasott, legyen millió témája, tudjon bármihez hozzászólni

-- Én is elolvastam a Cosmo magazin összes számát, igaz ennél komplexebb könyv a főiskola óta nem járt a kezemben.


- A férfi ne járjon el a barátaival, jöjjön csak haza hozzám

-- Nem vagyok a tulajdonod, akkor megyek el a barátnőkkel, amikor csak akarok.

2017. okt. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!