Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti mit gondolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit gondolnátok arról, ha egy kevéssé "menő" srác randira hívna titeket? Adnátok neki esélyt?

Figyelt kérdés

Hogyan viszonyulnátok ehhez? A kevésbé menő alatt azt értem, hogy nem nagyon gázos (tehát nem ápolatlan, lepukkant, büdös, alkoholista, fogatlan ilyenek), csupán nem olyan nagyon jó pasi, amolyan átlagos vagy kicsit az alatti. Ti adtok egy esélyt és elfogadnátok a meghívást, hátha mégis megkedvelitek, vagy pedig azonnal elutasítjátok? Illetve utána hogyan álltok az adott illetőhöz ha továbbra is egy légtérben kell lennetek (pl. gimiben egy osztályban, egyetemen egy szakon vagytok, egy helyen dolgoztok stb.)? Elfelejtitek az egészet és ugyanúgy viszonyultok (vagy éppen nem viszonyultok) hozzá mint előtte, esetleg kibeszélitek, szándékosan levegőnek nézitek, vagy pedig éreztek némi empátiát az irányába?


Ezt azért tettem fel most, mert én is a címben megjelölt "kevésbé menő" srácnak gondolom magam (nem vagyok nagyon gáz, de semmi extra külsőre, sőt kicsit lehetnék jóképűbb), és erősen gondolkozom azon hogy az egyik lányt elhívom, mert mit veszíthetek? De nem akarok nagyon lebőgni mert vastagon benne van hogy kosarat kapok...



2017. nov. 2. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Ha nem tetszik külsőre, nem érdekel, hogy menő-e vagy sem.


Ha meg a munkatársam, gyűlölném, hogy ilyen helyzetbe hoz.

2017. nov. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Ha szimpatikus, mindenképpen. Akkor szimpatikus számomra valaki, ha jókedvű, jó a humora, szeret nevetni, jó a kisugárzása, látszik rajta, hogy jól érzi magát a bőrében. Ha ezek megvannak, és szerintem egyik sem teljesíthetetlen feltétel, akkor szívesen igent mondanék a randira akkor is, ha külsőre azt gondolnám, nézhetne ki jobban is :)

De te biztosan látod a lányon, hogy hogyan viszonyul hozzád, és valami elképzelésed csak van, hogy vajon bejössz-e nekem.

Ha pedig netán kosarat kapnál? Na és? Az élet megy tovább :)

2017. nov. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
*bejössz-e neki :D
2017. nov. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
A párom is átlagosnak vallja magát ő se tartozik a menő kategóriába pontosan ezt szeretem benne,hogy nem olyan menő mint a tesója mégis aranyos és csodálatos személyiségű fiú.Elfogadtam a meghívását a randikra illetve ebből kifolyólag adtam neki esélyt és nem bántam meg mert nagyszerű partner.
2017. nov. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyerő tipus legyen!


[link]


Na ez mennyire tükrözi az elvárásokat?

2017. nov. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
a férjem átlagosnak gondolja magát, szerintem meg jóval a zöm felett áll, minden tekintetben.
2017. nov. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Zömök lehet a csávó.Vagy csak el vagy vakulva.
2018. febr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!