Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy ha ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha ismerkedek egy sráccal, akkor az előbb, vagy utóbb minden átmenet nélkül eltűnik, és ha ráírok, hogy legalább árulja már el, hogy miért tűnt el, arra sem hajlandó válaszolni?

Figyelt kérdés
Mit rontok el folyton? És miért nem akarnak segíteni legalább azzal, hogy megmondják?

2017. nov. 3. 20:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét nemnél igaz, hogy nem kell az ilyesmin meglepődni, ha csak beszélgettek, de még az első randi után sem. Egyszerűen azért, mert lehet, hogy másokkal is ismerkedik, lehet, hogy nem ez élevez prioritást az életében, és az is lehet, hogy benned sem volt biztos, egy ideig érdeklődött irántad, aztán valamiért véget ért a varázs, ami nem feltétlen a te hibád.


Szerintem magáért a jelenségért nem feltétlen kell magadban keresni a hibát. A huszonéves korosztály "átka" az, hogy semmiben sem biztosak igazán, minden döntés jóformán ideiglenes, relatív, mindig nyitva áll az ajtó egy jobbra, egy másikra... Persze ez is általánosítás, de mikor komolytalan az ismeretség, eléggé látványos. És egyébként sem szereti az ember közölni a visszautasítást, ha nem muszáj, sokszor pedig ő maga sem tudja, hogy miért nem, de az is lehet, hogy csak nem akar megbántani. Tudom, ez sem korrekt, hogy nem ír, de elég egyértelmű jel, hogy ne firtasd. Ha nem, hát nem. Ez van.

2017. nov. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Velem akkor volt ilyen, amikor a srác egy másik csajjal jött össze és nem velem. Valszeg sok csajjal beszélget egyszerre és az egyik hirtelen komolyabb lett.
2017. nov. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
66%
12. Még mindig homoszexualitás a téma...meleg társkeresőkről van szó.
2017. nov. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem néztem a cimkéket. Nem kell egyből nekem esni.
2017. nov. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Csak szóltam, nem estem neked.
2017. nov. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha akarod, tegyünk egy próbát, csináljunk úgy, mintha ismerkednénk, utána megmondom, mi a baj veled.
2017. nov. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!