Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem akarom elmondani, annak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom elmondani, annak a pasinak akivel ismerkedek, mert rákérdezett, de hazudtam, hány pasival voltam, elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Attól tartok hogy könnyűvérűnek venne, és csalódna bennem ha elmondanám, hogy 40 pasival lefeküdtem már

29N


2015. okt. 11. 03:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Inkàbb ne valld be.
2015. okt. 11. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
legyél következetes és már utólag ne valld be.
2015. okt. 11. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Egyrészt fel nem fogom, miért érdekli ez annyira embereket...

Másrészt hazugsággal indítottál, gratulálok. A kapcsolat további része csak még rosszabb lesz.

2015. okt. 11. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Semmi köze hozzá.
2015. okt. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
20%

Mi az, hogy semmi köze hozzá?

Ki tudja miket szedett össze. A vér nem válik vízzé. Akiben Ennyi farok volt az később sem fog leállni.

2015. okt. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ne mond meg neki, ne azzal foglalkozzon ami akkor volt amikor még nem ismert. Lehet valami baj van vele, hogy ilyeneket kérdez.
2015. okt. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
7%
A 40 majdnem kevés a mai világban egy nőnél!
2015. okt. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Huha. Szep szamot szedtel ossze. Nem foglak minositeni tudod mi vagy ha elsem mered mondani neki
2015. okt. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
7%
Tobb faxt fogtál mint kilincset ?? Akkor ribizli vagy ilyen "nővel" lesem állnék:D
2015. okt. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Egyátalán nem számít hány pasival voltál akár lehet 100 is ami számít

- Milyenek voltak azok

- Nincs nemi betegséged

- Hogy néz ki most az alsó részed... Lehet hogy 100 pasival szexeltél 3-4x azaz 400 szexuális élményed volt még lehet más 10 évet élt együtt valakivel akivel 2500-3000x szexelt....

- ÉS A LEGROSSZABB: Egy férfinak a legjobban lehet úgy a lelkébe gázolni ha mondjuk találkozol egyik ex sráccal és megkérdezi tőle hallod neked is nyalja a füledet szex közbe? Neked is élvezi az anált úgy hogy a szomszédok lejönnek kopogni? Neked is tövig beveszi és örömmel lenyeli??? Ettől egy férfi úgy össze tud törni hogy a srácnak elöbb megvolt meg ugyan azokat élted át vele mint a mostanival....


De amúgy meg ha a 40 srác 100km arébb van kit érdekel? Nem kell mondani volt 1 komoly kapcsoltod és cső... én is ezt mondtam el a jelenlegi páromnak. 5 évet lehúztam egy nő mellet az hogy össze vissza jártam kóbór járatra és kb 50-60 nővel szexeltem senki nem tudja.... Azóta nem megyek félre mióta új párom van :)

2015. okt. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!