Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti nem érzitek néha úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem érzitek néha úgy, hogy elmegy mellettetek az élet? Mindenkinek feleség, karrier, barátok, hobbik, én pedig 28 évesen nem vagyok sehol, nem értem el semmit. Egy csődtömeg vagyok, jelentéktelen kis pont a világban. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

2017. nov. 3. 22:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Az egyetlen aki ezen változtatni tud az te vagy. Nem mások életét kell irigyelni és azokhoz hasonlítgatni a te életed hanem elkezdeni a sajátodat olyanná formálni amilyet szeretnél hogy legyen. Nem fogsz előrébb jutni ha csak álmodozol,sajnáltatod magad és nem teszel a saját sikeredért semmit. Fontos hogy legyenek céljaid és ha azok megvannak akkor eltudsz indulni. Még nem késő változtatnod.
2017. nov. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%

Nem ,nem érzem ugy. Mindig tettem azért hogy jobb legyen ,hogy haladjak előre.

Te magad tudsz változtatni ,ahogy írták. Még bőven nem keső:)

N25

2017. nov. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
28%

Én se vagyok sehol. :"D

Hülyék vesznek körül. Másnak a jót akarják, meg segítik egymást a barátok/családtagok - mi széthúzunk, és megkeserítjük egymás életét. :"D


Annyi, hogy nekem van barátom, és remélem, hogy közös erővel ki tudunk törni ebből a mókuskerékből.


22/N

2017. nov. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
60%

Bocsi, de nem érzem azt, amit te.

A saját életedért egyedül te vagy a felelős, más nem.

Ideje tanulnod valamit, fejlesztened magad.

2017. nov. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem nagyon érzem az erőt, hogy bármin is változtatni tudnék. Nem is tudom, valahogy úgy érzem minden értelmetlen, ez van nekem kijelölve és kész. Akármit csinálok, úgyis megszívom a végén.
2017. nov. 3. 22:17
 6/19 anonim ***** válasza:
66%
Ne legyenek illúzióid, akiket te full hepinek látsz, azoknak is biztos vannak gondjaik, más az, amit a kirakatba kitesznek és más az, amit belül megélnek. Gondolj arra, hogy vannak nálad sokkal rosszabb helyzetű emberek: van, akinek egy válás tette tönkre az életét, van, akinek egy baleset, van, aki meg börtönévek után kezdi az életét újra a nulláról. Minden viszonyítás kérdése.
2017. nov. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha téged az idő múlásának késztető kényszere sem vesz rá, akkor sajnálni tudlak. 28 évesen még bőven van mit tenni (mondjuk én az vagyok, aki lenézi azokat, akiknek az az ideális élet, hogy egy ponton megállnak és lábat lógatnak és vége a fejlődésnek), és kell is mit tenni.


Biztosan van, aki több dolgot megvalósított ennyi idősen, de ilyen mindig van, és mindig is lesz, neked abban kell gondolkodnod, hogy a mostani helyzetből pörgesd ki a legtöbbet. És az úgy nem megy, hogy itt siránkozol. Én is lemaradva érzem magam pár dologban, de nem tudok önsajnálatba merülve elengedni semmit, ami fontos, és mégha megkésve is, ki fogom hajtani, mert bánt, hogy nem vagyok képes az életemet úgy élni, ahogy akartam.


Ahhoz elkéstél már, hogy azt mondd, hogy "majd holnap" meg "majd lesz valami". Ahhoz viszont nem, hogy észhez térj.

2017. nov. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ja, hát így is lehet nézni. Jobb helyzeteben vagyok, mint pl. egy katona akiknek mindkét lábát levitte egy akna. De ez valahogy nem vígasztal.
2017. nov. 3. 22:25
 9/19 anonim ***** válasza:
Én is így érzek 23 évesen. Persze, biztos vannak nehézségei annak aki már nem itt tart, de mégiscsak előrébb mint én. Unom már a saját siránkozásaimat is, egyedül nem motívál semmi, vagy pszichológus kellene vagy egy társ akivel legalább megbeszélhessük a dolgainkat.
2017. nov. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
De. Itt írtam róla: [link]
2017. nov. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!