Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már olyan, hogy valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy valami borzasztó jelentéktelen, piszlicsáré dolog miatt szakítottatok?

Figyelt kérdés

Amire a legtöbb ember ezt reagálná: "Na ne, ez most komoly? Emiatt szakítottatok? Ne szívass már..."


Ami nagyon bagatel dolognak hat, de nálatok mégis valóok volt akkor, abban az időszakban. Pl. az alacsony pasi szakít a jóval magasabb barátnőjével az emiatti frusztrációja miatt(nálam ez elég bagatel dolog).



2017. okt. 15. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Rendszertelen menstruációm miatt.

Abban a hónapban már másodjára volt meg, és nem hitt nekem a barátom hogy megvan, közölte ha tudja hogy nem tudunk dugni a hétvégén inkább elment volna a haverjaival focizni, aztán nagyon összevesztünk, és szakítottam vele.

20L

2017. okt. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt.Hozzászóltam egy ismerősömhöz annyit Facebookon, hogy na azt várhatjuk, hogy hozzon nekünk süteményt.Ex meglátta, én lettem a világ legnagyobb ribije, hogyis merészeltem más férfihez szólni.Már tuti van köztünk valami...szakítás lett a vége.Egy ilyen korlátozó, bizalmatlan, féltékeny emberrel nem lehet mit kezdeni.
2017. okt. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Sajnos van ilyen.
2017. okt. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenben egyetértett velem.


Halál unalmasnak találtam, na meg elképzelhetetlennek is. Inkább csak imponálni akarhatott a helyeseléssel. Hiába mondtam, hogy mondja el a véleményét, ragaszkodott ahhoz, hogy szerinte is így van. Persze ki sosem fejtette.


Unalmas volt, utáltam érte.


Aztán egy srác azért dobott, mert minden káromkodást igyekeztem kerülni, és azt mondtam helyette, hogy úristen/jézusom.


Mikor szólt, hogy zavarja, már berögzült és akaratlanul is ez jött. Azt hitte direkt bosszantom és ejtett.

2017. okt. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ért így véget egy rövidebb kapcsolatom, de főleg azért, mert én már alapból nem akartam vele lenni, nem volt semmi érzelem a részemről. Nem tudom ismeritek-e azt az érzést, mikor a kapcsolat végén már minden idegesít amit csinál, és azon is össze tudsz vele veszni, hogy miért fekete gatya van rajta kék helyett, vagy ezt meg azt miért úgy rakta le és miért nem amúgy. Most pontosan nem tudom már, hogy mi konkrétan milyen kis dolog miatt szakítottunk, csak azt tudom, hogy nem az volt a fő szakítóindok.
2017. okt. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

Első dugás, kukinak hívta a farkamat, a punciját meg nuninak, hozzáteszem 38 éves nőről beszélünk.

Ez szerintem másnap bagatell dolog lenne, de én ezen kiégtem teljesen, le is építettem :D

2017. okt. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%

másnap = másnak.

Annyira másnapos vagyok, hogy alig bírok írni :D

2017. okt. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: nálam ez lenne szakítási indok. Sosem járnék részeges csajjal. (Tudom, te pasi vagy, csak ugye mindkét nem vedel egyformán, én meg ki nem állhatom.) A legtöbb embernek ez teljesen tolerálható dolog, sőt sokakanak egyenesen imponál ha minden szombaton foghatják a csajuk hajét miközben okádik, én össze sem jönnék ilyennel mert undorító.
2017. okt. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!