Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még olyan 25-30 közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan 25-30 közötti lány, aki szívesen lenne együtt olyannal, aki többre vágyik, mint nyitott szexkapcsolat?

Figyelt kérdés
Van kedvetek beszélni erről?

2017. nov. 4. 10:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Ez milyen érdekes. Én soha nem tudnék nyitott, csak bszós kapcsolatban élni, de egy lakásban sem tudnék élni senkivel.
2017. nov. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Sosem érdekelt ilyen fajta "kapcsolat". 20évesen mentem hozzá a férjemhez, 8 éve, és életem legjobb döntése volt. :)
2017. nov. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
26%

Hogyne lenne, szerintem több, mint gondolnád.

Én pl. csakis ilyen valakivel lennék együtt. Sőt, tovább megyek, nekem az is kizáró ok, ha egy férfinak voltak egyéjszakás kalandjai, vagy szexkapcsolata. Én soha nem vágytam és nem is vágyom szexkapcsolatra. A szexhez nekem érzelmek kellenek, anélkül számomra élvezhetetlen lenne.

27

2017. nov. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
77%

Férfiként én pont azt kapom meg mindig a környezetemtől, hogy milyen balek vagyok, hogy nem használom ki a kínálkozó egy éjszakásokat, főleg, hogy egy ideje egyedül vagyok.


Nem tudom, valahogy nem erre vágyom.

2017. nov. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Igen, vagyunk ezzel így sokan... Nem mindenki számára megfelelő a nyitott szexkapcsolat, sokunk ( a gyk-s legendával ellentétben ) vágyik normális kapcsolatra, amely az egymás iránti szereteten, tiszteleten, hagyományos és valódi értékeken alapszik.
2017. nov. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Sztem az hogy valaki 18-20vagy 30 êves koràban akar még laza kapcsolatot sztem ez egyênfüggő .Van olyan aki 30êves koràra mar gyereket csaladot szeretne valaki meg inkább nyitott vagy laza kapcsolatra vágyik ..Ki igy csinàlja ki úgy.Én személyszerint 22 évesen az akkori párommal komolyan gondoltam de ő nem .Ennyi.
2017. nov. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!