Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehetne egy 34-44 év...

Hogy lehetne egy 34-44 év közötti nőt felszedni szexkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömnek sikerült,de csak egy éjszakára és azt mondta,hogy rohadt jó volt.

Nálam idősebb nővel még nem volt dolgom és nem tudom hogy hol találhatnék olyan hölgyet,aki benne lenne ilyesmiben.

A kinézetemmel nincs gond.180 magas vagyok sportos,de fiatalabbnak tűnök a koromnál.

23/F



2013. dec. 17. 19:31
 1/5 WheneverYouWant ***** válasza:
ha ilyenre vágysz szerintem több fáradtság ezt összehozni mint megdolgozni a pénzért és fizetni a szexért.
2013. dec. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van már kiszemelted?
2013. dec. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szexért nem fizetek.

Kiszemeltem még nincs.Az a gondom,hogy nincsenek ilyen korú nők az ismeretségi köreimben.Ezért nem tudom,hogy hol lelhetnék ilyen nőre.

2013. dec. 17. 19:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenért fizetsz.
2013. dec. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor ilyen igény merült fel, mindig a társkereső oldalakhoz fordultam. Nem tudom, léteznek-e ma is ingyenes odalak? Ha találsz ilyet írj privit, segítek megfogalmazni a bejelentkezésedet.
2013. dec. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!