Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek gyönyörü és szabad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek gyönyörü és szabad lányok?

Figyelt kérdés
arra lennék kiváncsi,hogy léteznek gyönyörü lányok akiknek nincs barátjuk/férjük ? és leginkább melyik korosztályban érdemes feleséget keresni ? csak szemléltetés képpen egy 15 éves biztos nem kapná meg a feleségét viszont egy 21 éves már esélyesebben ... , Ja és nem elég az hogy gyönyörü , tudjon szeretni is és belsőleg legyen nagyon jó ,rendes , Tehát belsőleg 10/8 és külsőleg is legalább 10/8 legyen ,vagy ezen felül ,leginkább az arc számít :) , és ezeket melyik korosztályban a legérdemesebb keresni hogy feleségem is legyen ?

2017. nov. 5. 19:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
igen
2017. nov. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem ilyen lányok nem léteznek. Még egy átlagosnak tekinthető lány is viszonylag kedvére válogathat a fiúk között, ha pedig szexet akar kb. csettintenie kell.


Egy gyönyörű lánynak még könnyebb dolga van. Nem nagyon ismerek úgy gyönyörű lányt, hogy ne lenne párkapcsolata csak, ha ő maga nem akar. De még akkor is, kéthetente/havonta biztosan szexel valakivel akit vagy Tinderen szed össze vagy haveri köréből.


Az pedig mítosz, hogy a férfiak félnek a gyönyörű lányoktól. Elég egy mosoly és már kígyóznak a sorok.

2017. nov. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
egy kicsit nem lóg bilibe a kezed?
2017. nov. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%

17-25 között, de előre szólok nagyon drágák.


A 10/8 már a high end alja, hatalmas elvárásaik vannak. Külsőre legyél te magad is top, legyél igazán gazdag, szóval lehetőleg a családod által, mert egy jól kereső munka nem elég az ilyen nőknek hosszú távon.


A belső értékek problémásak, mert a nők magukon kívül csak a gyereküket tudják esetleg szeretni, de sokszor az sem...

Ezt kénytelen leszel elengedni, érd be annyival, hogy vele töltheted az idődet amikor olyanod van és szépen tud mosolyogni, ha éppen elégedett a sorsával.

2017. nov. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%
yes
2017. nov. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%
Életemben nem láttam még gyönyörű lányt. Pedig éltem már pár évet.
2017. nov. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Mára elég volt az internetből...
2017. nov. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Létezünk, csak kicsit elegünk van abból, hogy a tudásunk meg ez igyekezetünk amúgy nem nagyon becsülitek, hanem a fenekünkig és a szép pofinkig láttok...

A másik dolog, hogy párnak, főleg férjnek az ember nagyon meggondolja, kit választ. Értem én, hogy neked ezek a dolgok fontosak, erre vágysz, stb, na de mi van azzal, amire én vágyok a másik mellett? Azt ki adja meg nekem? Azért elköteleződni így nem kis dolog, szerintem. Legalábbis nekem még szent a házasság, és nem úgy mondok igent, hogy "legfeljebb elválunk".

21N

2017. nov. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 AliceGamer ***** válasza:
Szóval nokedlit már nem is kell szaggatnia?...na akkor mindegy:(
2017. nov. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, csak gyakran fáj a fejük.
2017. nov. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!