Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismer valaki olyat, hogy ronda, kövér, idősödő, csóró pasinak gyönyörű fiatal és csinos barátnője van?

Figyelt kérdés
2017. nov. 5. 14:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
Nem, de ha létezik ilyen akkor a csaj nem tarthatja sokra magát. Na meg az már tényleg szerelem..
2017. nov. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%

azt olvastam, hogy büdösödő.

Nem, nem ismerek ilyet.

ha a csóró helyére gazdagot írsz, na olyantot már láttam.

Pacsi!

2017. nov. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Hát a csóró hibádzik. Nem ilyen nincs.
2017. nov. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Andy Vajna,igaz nem csóró,de ronda
2017. nov. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 AchromaticSmarties ***** válasza:
100%
Ha a ronda, kövér, idősödő, csóró pasi is gyönyörű, fiatal és csinos barátnőt akar, akkor a gyönyörű, fiatal és csinos nő miért elégedne meg egy ronda, kövér, idősödő, csóró pasival, miért ne akarhatna egy hozzá illő helyes, sportos, fiatal, pénzes pasit?
2017. nov. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem. De olyat sem, hogy gazdag és fiatal barátnője van. Pedig elég sok eberrel találkozom nap mint nap. Sajnos a gazdag, kiéhezett üzletember réteggel a legtöbbet, undorítóak. De vagy nincs senkijük, vagy hozzájuk hasonló feleségük van, akire persze magasról tesznek már, de más nem jut nekik.
2017. nov. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Ez itt a 6 millió 20 éves bombázó országa, jut belőle mindenkinek. Nem tudtad?
2017. nov. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Csak Torrentét.
2017. nov. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én ismertem egy ilyesmi párt, habár a csaj nem egy gyönyörű bombázó, de elég csinos. A pasi nem kövér, pont hogy inkább egy csontváz, de van köztük 20-25 év, elég ronda és egy gyárban betanított munkás, úgyhogy nem keresi magát halálra. A csaj viszont nem teljesen százas, elég rossz gyerekkora volt, ami rendesen meglátszik a viselkedésén, normális pasi nem viselné el sokáig. Gyakran leissza magát a sárga földig, olyankor meg agresszív, visít, volt hogy nekiment az egyik ex pasijának is.


Panelban egy szinten laktunk velük, úgyhogy elég sokszor hallhattuk milyen jelenetet tud rendezni, de józanul is voltak fura dolgai. Párszor rá is hívták már a zsarukat. Mi szerencsére már máshol lakunk, de volt szomszédoktól hallottam, hogy még mindig együtt vannak. Nekem furább, hogy a pasi kitart a csaj mellett, csak mert jól néz ki. Hiába csinos és fiatal, ha a zárt osztályon lenne a helye.

2017. nov. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

2 ilyet is ismerek, 16 évesen fogták meg a lányokat, azóta 10 év telt el és együtt vannak.


20 év korkülönbség mindkettőnél.

2017. nov. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!