Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy lány (21) miért nyom rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány (21) miért nyom rá az "ott leszek" gombra facebook eseményekre, bulikra néha, ha amúgy nem oszt meg semmit szinte soha? Mit vár?

Figyelt kérdés
És ilyenkor jön mindig egy-két like rá, van egy csávó aki állandóan "hűha :O" reakciót nyom rá mert azt hiszi hogy ez huszadszorra is vicces. Azon ne akadjunk fel hogy szánalmas vagyok, tudom, de a kérdésre kérnék inkább válaszokat, köszönöm.
2017. nov. 6. 21:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert mondjuk ezzel jelez vissza, hogy ott lesz?
2017. nov. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem vagy a célközönségben, akikkel megosztja. Amúgy, mindenki oda nyom felőlem, ahova akar. Tényleg számít ez?
2017. nov. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten nem szeretem hogy a facebook megosztja, hogy én ,,ott leszek"/részt veszek egy eseményen. De ha bejelölöm, hogy ott leszek, akkor kapok további értesítéseket az eseményről, így nem felejtem el stb... Nem feltétlenül van mindenkinek feltűnési viszketegsége.
2017. nov. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

LOL :)


Megoszt ő sok mindent, de csak előre meghatározott barátainak (te meg nem vagy abban a csoportban, esetleg implicit le is vagy tiltva).



A publikus eseményekre jelentkezést viszont nem tudja befolyásolni, azt mindenki látja, arra nincs a FB-ban privacy beállítás, így nem tudja megakadályozni, hogy te is lásd.



Ennyi.

2017. nov. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

:DDDDD

Te jó ég.

Én azért szoktam rányomni arra, hogy ott leszek, hogy kapjak értesítéseket az eseményről, pl. ha új posztot írnak hozzá.

Ezenfelül a barátoknak, haveroknak (akikkel valószínűleg együtt szokott bulizni) jelzi, hogy ő ott lesz.

Nem hiszem, hogy pont a te hűha, meg szívecske reakcióidat várná! XD


22/N

2017. nov. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén egy régebben csinált kamuprofilról elkezdtem én is nyomogatni rá hogy "hűha", meg szíveket, aztán izgatja a fantáziáját hogy ki lehetek, rá is írt hogy melyik ismerőse vagyok.
2017. nov. 6. 21:48
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolom, hogy szánalmas vagy, de őszintén szólva irigylem a problémáidat. Én nem vagyok 21 éves lány, de én se szoktam semmit megosztani, viszont az eseményeknél bejelölöm, ha ott leszek, vagy ha érdekel, elsősorban azért, hogy figyelmeztessen, ha bármi változás történik az adott eseménnyel kapcsolatban. Szimplán kényelmesebb, mint folyamatosan visszakeresni az esemény oldalát/ másokat zaklatni ezzel. Másrészt meg én is részt vettem már különböző rendezvények szervezésében, és én is értékeltem, ha nagyságrendileg be tudtuk így lőni, hogy hány főre készüljünk. Ennyi. Nem kell a kelleténél többet belelátni.

Az meg, hogy a srácok milyen reakciót meg lájkot nyomnak rá... az már azt gondolom, nem a leányzó gondja.

2017. nov. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
#5 Előbbi hozzászólásomat még azelőtt kezdtem el írni, hogy a tiédet elolvastam volna. :D
2017. nov. 6. 21:49
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Istenem... Én azért nyomok rá mindig a talánra, mert akkor kapok mindig értesítéseket a programról, meg van, ahol indítanak streamet is és az jó. Máshol meg van, hogy "ott kell lenni", FB-n legalábbis, különben nem rendezik meg, mert minek.


Amúgy meg ezt nem a felhasználó osztja meg, hanem a FB, automatikusan. Szóval elvileg semmi közöd hozzá, hogy hol van ott és hol nincs, hova megy el és hova nem. Akkor sem lenne, ha ő posztolná direkt, de így főleg nem.

2017. nov. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Sunshinedoll ***** válasza:
79%

Én is behúzok minden olyan programot, ami akár csak kicsit is érdekel, de nem tudom még feltétlenül, hogy elmegyek-e rá vagy nem. Azért, mert nem bírom észben tartani, mikor mi lesz, ráadásul az se biztos még, hogy el tudok-e menni, gyakran változnak a napjaim is, a facebook meg mindig kijelzi, ha visszajelöltem egy programot és emlékeztet rá, hogy hahó, ez a sz-r ma lesz. És akkor el tudom dönteni, hogy tudok-emenni vagy nem.

Ennyire egyszerű, nem kell mindenben mélységekig ásni :D


Vezethetnék naptárat is, de nekem így egyszerűbb :D

2017. nov. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!