Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha kiveszem a piercingem és...

Ha kiveszem a piercingem és látszik hogy ott volt az mennyire gáz? Ha látszik a nyoma? Fiúk titeket mennyire zavarna ha egy lány piercingjének nyoma látszódna?

Figyelt kérdés

2014. jún. 25. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Hol van az a bizonyos?
2014. jún. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az nem forr úgy össze, mint a fülnél is, ha kiveszik a fülbevalót hosszú időre? Nameg a nyelvnél is, 2 ismerősömnek is összeforrott a nyelve miután jópár évig hordak piercinget aztán megunták.
2014. jún. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a bal szemöldökömben van, (el tudom rejteni a hajammal ha akarom)
2014. jún. 25. 17:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, én nem vagyok oda a testékszerekért... De ha már, akkor hagyd bent, sokkal jobb úgy.
2014. jún. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én a száj piercingemet vettem ki 1 év után és ugyanígy mint neked látszik a helye rendesen.. de engem egyáltalán nem zavar és másokat sem sőt sokan észre sem vették. Indulj ki abból hogy mégis ki nézegetné a szemöldöködet hogy van-e ott egy lyuk? :)


17f

2014. jún. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

igazad van:) köszi:)

meg amúgy az össze is megy ha teljesen nem is forr be ugye?

ismerek valakit aki szintén kivette a szájpiercingjét és pár hét után már csak azért vettem észre a nyomát mert tudtam hogy volt piercingje:)

2014. jún. 25. 18:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a jobb szemöldökömben volt (lány vagyok), sőt, én véletlenül ki is téptem, tehát nekem kb 3x akkora heg maradt ott, mint ami egyébként lett volna. Senkit nem zavar, pedig látszik. Egy ötletem van: alapozó. Én azzal takarok rajta.
2014. jún. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!