Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, volt már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, volt már, hogy munkanélküli pasival jöttetek össze?

Figyelt kérdés
Gondolom, a lényeg itt az, hogy meg kell látnotok benne az igyekezetet, a motiváltságot, a küzdésvágyat, annak a sugallatát, hogy ez az állapot nem fog sokáig tartani. Gondolom, a női megérzésetekkel ezt ki tudjátok szimatolni. Ebben az esetben tehát egy éppen állást kereső pasi is esélyes lehet arra, hogy ismerkedjen, randizzon? Nálatok hogy történt a dolog, mik voltak azok a tényezők, amik miatt mégis adtatok esélyt a folytatásnak?

2017. nov. 7. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


Éppen állást keresett, amikor találkoztunk egy szórakozóhelyen.


Még 3 hónapig keresgélt, de sikerült egy jó állást találnia.


Elsőre megtetszett, nagyon helyes volt, aztán, ahogy egyre jobban megismerkedtünk, még jobban belehabarodtam.


Egyébként sem úgy szoktam párt keresni, hogy "szia Y, vagyok, neked mi a munkád?".


Vagy van valami ami megfog a másikban, vagy nincs. Nálam, ez az illető munkájától, teljesen független.

2017. nov. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy jelenlegi állapot, de mint tudjuk semmi sem tart örökké. Előbb dobnék ki egy jól kereső idiótát mint egy épelméjű álláskeresőt.
2017. nov. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Nem volt ilyen és nem is lesz.
2017. nov. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%
Összejönnek velük persze, hiszen az igazán gazdag férfiak nem dolgoznak.
2017. nov. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen a férjem is munkanélküli volt mikor találkoztunk
2017. nov. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
Igen,még amikor suliba jártunk ;)
2017. nov. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem, de párom volt mellettem munkanélküli 1 vagy 2 hónapig mielőtt úgy döntött egyéni vállalkozó lesz. Bár volt félretett pénze, tehát az anyagi támogatást nem fogadta el (egyébként az sem zavart volna).

Csak olyan esetben nem tudnám ezt tolerálni, hogyha abszolút nem akarna dolgozni, a szülein élősködne, vagy rajtam próbálna.

2017. nov. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
42%
Igen, volt, és adtam is esélyt. Én is munka nélkül voltam éppen, de én tényleg komolyan kerestem, ő meg nem. Előfordult, hogy nála voltam, ültünk, néztük az állásokat mind a ketten a saját laptopunkon, és mikor találtam egy hirdetést, ami neki való, és odamentem hozzá, azt láttam, hogy csajokkal chatel és nem az állásoldalon mászkál...Nekem lett állásom, neki nem, és ez egyre jobban zavarta. Szerintem ha látszik az igyekezet, akkor minden esélye megvan egy munkanélküli férfinak is.
2017. nov. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!