Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy szűz, depressziós, öngyűlö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szűz, depressziós, öngyűlölő, depressziós ember öngyilkos hajlammal mennyire kelendő a nők körében? Járok pszichiáterhez, munkanélküli vagyok, gyógyszereken élek.

Figyelt kérdés
2017. júl. 5. 18:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%

Semennyire !


"Járok pszichiáterhez, munkanélküli vagyok, gyógyszereken élek."


V tartsál már el. Instant "siker".

2017. júl. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?


Nem kelendő.

2017. júl. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
26 éves
2017. júl. 5. 18:33
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

Most komolyan, ha csak rosszat tudsz mondani magadról, akkor mit vársz?

Egy rohadt húsból készült, kiszáradt zsemléjű, mocskos kezű felszolgáló által kesztyű nélkül összerakott hamburger mennyire kelendő a fogyasztók körében?

Na ugye.

2017. júl. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
Nahát, gyakorlatilag egy álom pasi vagy. Nem elég, hogy ekkora férfitöbblet van, hogy minden szingli ujjára jut 10 pasi, de még egy ilyen értékes hímre mint te potenciális jelöltként fognak tekinteni :D
2017. júl. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%
Semennyire. Szedd ossze magad.
2017. júl. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
De legalább a humorérzéked az megvan, csak van ott pozitívum is.:D
2017. júl. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
további tulajdonságaim: szeretem a family guy-t és a Heineken sört és kedves vagyok és néha el kezdek sírni Call of Duty-zás közben
2017. júl. 5. 18:42
 9/18 anonim ***** válasza:
97%
Így már mindjárt más. Az, hogy elkezdesz sírni Call of Dutyzás közben, megmutatja, hogy mekkora szíved van, hiszen még egy játékban sem bírod nézni, hogy emberek haljanak meg értelmetlenül. Én beléd szerettem most, csak sajnos pasi vagyok.
2017. júl. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nem ezzel van a baj önmagában. Én ugyan lány vagyok, nekem is volt egy nagyon hosszú és reménytelennek tűnő időszakom. DE küzdöttem és változtattam, nem szabad belepunnyadnod az önsajnálatba, még nagyon fiatal vagy. Változtass mindenáron. Ha már úgy is reménytelennek látod, akkor nincs vesztenivalód. Amint sikerül egy valamit helyrehoznod, az húzza magával a többit, utána párod is lehet. Mert így valóban nem fogsz kelleni senkinek, de ha van elég akaraterőd menni fog. Én is itt vagyok nagyon jó végzettséggel, tele energiával, egy csodálatos férfi mellett. Nem is olyan régen pedig azt hittem semmire se leszek jó és magányos és sikertelen leszek örökké.

21l

2017. júl. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!