Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is van úgy, hogy a sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van úgy, hogy a sok visszautasítás miatt már eszébe se jut a kapcsolat lehetősége egy nővel sem?

Figyelt kérdés

Iskolásként megjártam a poklot. Sportsuliba jártam, minden srác jóképű, magas volt (hihetetlen de tényleg így volt), én meg a suli alacsony, ronda sráca. Kaptam az ívet a csajoktól. Nem alakult ki kapcsolatom velük, a felnőtt életben is az összes visszautasított. Megszámolni se tudom, egy randiig se jutottam soha. Amúgy az itteni kiírások ellenére engem minden nő, a legszebbek is udvariasan, kedvesen utasítottak vissza. Azt gondolom azért mert jól álltam hozzájuk, jó stílussal, magabiztosan, tisztelettel.

Mostanra már ott vagyok hogy bárkit megismerek, már eszembe se jut mint nő! De tényleg! Mintha valami semleges nem lenne mindenki vagy én lennék nem kompatibilis velük.

Tegnap a konditeremben (a sok visszautasítás miatt gyúrtam ki magam, mindenki azt tanácsolta hogy ha nagy vállam van, kockás hasam arra buknak a csajok, persze a valóságban az arcot nézik ezt megtanultam de megszerettem az edzést) odajött hozzám egy nagyon csinos, mosolygós, kedves csaj. Megkért hogy segítsek neki, elkezdett beszélgetni, majd miután tovább mentem másik gépre, oda is utánam jött és szóval tartott. Nem tudom miért de eszembe se jutott hogy férfiként akarna bármit tőlem! Mások mondták utána hogy “na mi volt, lesz randi?” Még nekik is azt mondtam hogy á dehogy, szó se volt róla, csak segítettem neki. Pedig szerintük nem úgy nézett ki a dolog és gondolkozzak már hogy a 40 pasi közül miért hozzám jött oda és hogy egy nő csak úgy nem megy egy pasi után csak mert beszélgetni van kedve. Akkor beszélget a barátnőkkel vagy bàrki mással aki pont ott van.


Normális hogy ez így kialakult nálam? Mással is van így vagy én vagyok bolond? A termes csajos sztorit ti hogyan látjátok kívülállóként?


2017. nov. 7. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Nem tudom, mivel én nem járok ilyen helyekre. Eléggé mozgás ellenes vagyok. Többnyire a szabadidőmben otthon szeretek pihenni, tévézni, stb. De lehetséges, hogy bejöttél neki.
2017. nov. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van az a szint amikor nehéz még elképzelni is, hogy kellene az ember bárkinek is. Évek alatt kialakulhat ilyen.
2017. nov. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak haverságra törekszem, nem hívok randira senkit. Elég sok nőismerősöm lett az utóbbi időben, de nem akarok folyton "csodás srác vagy, egy napon megtalálod a hozzád illőt" dumákat hallgatni
2017. nov. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem vagy egyedül, szinte az én esetemet írtad le. Én is eljutottam odáig mint te, hogy már nem tekintek potenciális partnerként a nőkre a rengeteg visszautasítás miatt. És én is konditerembe kezdtem el járni, mondjuk olyan szerencsém nem volt mint neked, hogy egy lány csak úgy elkezdjen kezdeményezni. Én még nem adtam fel és ezt javaslom neked is. Kitartást és járj nyitott szemmel.
2017. nov. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%

A kisgyerek a járás tanulása közben 100-szor elesik, felbukik. De aztán százegyedszerre is feláll. És a végén, hogy, hogy nem, megtanul járni. Kész csoda!


Ha 100 nő már visszautasított, keress meg egy matektanárt. Kérdezz rá, van-e nagyobb szám a százasnál.


Akik sikeresek a kapcsolatok terén, azok ismerik azt a számot.

2017. nov. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

Nem hiszem, hogy ezt így kellene látni.Inkább úgy, hogy nem csak "lyukat" látsz, ha nő kerül eléd, hanem az embert is...felnőttél.

Attól, hogy valaki kérdez valakitől valamit, még nem kell túlkombinálni semmit...

Ha olyan nő kerül eléd, aki bejön és kisugárzása is, te is neki, észre fogod venni a pillanaton-egymáson.

2017. nov. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!