Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudok papucs lenni, ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok papucs lenni, ezért nem kellek a nőknek?

Figyelt kérdés

Eléggé uralkodó természetem van...a munkahelyemen is inkább engem követnek az emberek,meg úgy átlagban is inkább egyedül szeretek lenni leginkább..ha valaki ott van mellettem igazából azt látom ,hogy kiakar használni csak nem jön be neki soha és ezért nagyon sokszor megutálnak, vagy nagyon megszeretnek.


Sok lány össze akart velem jönni mostanában, de én nem tudom elfogadni az ő nézőpontjukat legalábbis a legtöbb nőnek a nézőponját.


Szinte az összes nő azt várja el, hogy a férfi dolgozzon lesse a kivánságait, azt csináljon vele amit mármint a pasival, ha valamit elcsesz a nő rátudja fogni a férfira ilyesmi. Nekem ez valahogy soha nem feküdt....ráadásul szerintem túl sok pénzbe kerülnek, azért cserében amit nyújtani tudnak, egyáltalán nem vagyok hajlandó viszonzatlanul költeni egy nőre, vagy bárkire is.


Valahogy megérzik rajtam szerintem ezt a nők, kedves vagyok velük egyébként de mintha éreznék, hogy velem nem tudnak játszani ezért nem igazán kedvelnek SZERINTEM.

Sok lány kapcsolat elején is ir magáról egy szép hosszú monológot, vagy mesél ami arról szól ,hogy ő miért "csodálatos" de én nem tudom bele élni magam már ebbe :D szó szerint nevetni lenne kedvem, sokszor meg is teszem egyébként...továbbá mindent várnák gyakorlatilag a semmiért cserébe, és ha ugyan azt adom amit ők megvannak sértődve itt egy példa.


Nő: Jóéjt!

ÉN : neked is

És kész máris megvan sértődve..


Ha én nem fizetem az első randit akkor már megvan sértődve, de hát én nem akarom :D minek?


Tényleg vannak kulturált nők, akikért úgymond talán megéri a dolog ,de egész egyszerúen nem tudok csak úgy önzetlenül adni ezeknek az embereknek...


Nem birom azt a képmutatást amibe a nők bele tudják manapság ringatni magukat.

Ha valami sikert érek el azonnal akarnak velem járni, de mintha csak azért hogy amit elértem elrabolják mert nekik is kell...tegyük fel kocsi :D


Szóval a nők papucsot keresnek?

Mert nekem valahogy elég vámpírnak tunik a viselkedésük és éppen ezért szarok rájuk...nem önsajnálat csak nem értem ezt a fokú önimádatot ami miatt elvárnak a semmiért cserébe is dolgokat...a pina azért szerintem nem minden. 25f


2017. nov. 8. 17:25
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
azt csináljon vele amit akar*
2017. nov. 8. 17:26
 2/16 anonim ***** válasza:
46%
Édesanyád helyében én is megsértődtem volna, mi az, hogy nem kap egy jóéjt puszit sem a finom vacsora é a zsebpénz után?
2017. nov. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
15%
Teljesen igazad van. Pont emiatt én már évek óta csak prostival szoktam csinálni.
2017. nov. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
26%
sok nő pont azt szereti ha a ferfi uralkodik rajta es ugy bannik vele mint egy kutyaval, nyilvan nem mindegyik vagyik erre de en ezt tapasztalom, szoval legyel bunko.
2017. nov. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Juj, csúnya nők bántottak. Brühühühü.
2017. nov. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem hiszem, hogy ez papucs viselkedés lenne. Mármint az, hogy fizeted az első randis dolgokat, ez nem papucs, hanem normális. Nyilván ne te fizesd a lány minden kiadását, légből kapott példa, a fodrászt, körmöst stb, de hogy ha elviszed vacsizni, akkor szerintem fizesd ki, mert ez a normális, de már régóta (szerintem). Rosszul látod a lányokat, mindenkit egy csoportba sorolsz, hogy a sikereidért akarnak és a dolgaidra hajtanak. Az alap mondjuk, hogy ha elérsz sikereket, akkor esélyesebb vagy a lányoknál. Pl én régen a suliban vonzónak tartottam azokat, akik elsők lettek országos versenyeken, mert az ilyenek szexik. Nem önfényezés, én elvárnám az első randis fizetést, de utána már nem ragaszkodnék ehhez. Legyél lágyabb, az nem egyenlő azzal, hogy papucs vagy.
2017. nov. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Ez a nyafizás itt elég papucsos
2017. nov. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%

Tudod a papucs és az arrogáns, figyekmetlen bunkó között van átmenet. Te az utóbbi vagy. Papucs sem kéne, de te sem.

23/N

2017. nov. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
az már komolyan papucsság szerinted, ha az első randin a pasi fizet? a nő fizessen, neki kell udvarolni, meg tenni a szépet? én nem várom el, hogy vagyonokat költsenek rám, sőt...sose érdekelt a pénz. de szerintem az a legalapvetőbb gesztus, hogy ha már elvisz valahova a férfi, akkor ne nekem kelljen fizetni, legalább első randin. és nem, nem szeretem, ha valaki papucs, kifejezetten sok is tud lenni, de ez, amit te leírtál, hogy hogyan viselkedsz, már nagyfokú bunkóságra, meg arroganciára vall.
2017. nov. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
4%
na a nyolcas előttem már leírta a lényeget, amit én is, nem is láttam, de ment a pacsi :D
2017. nov. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!