Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hódolnak be ennyien a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hódolnak be ennyien a nőknek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, környezetemben is szinte azt látom, hogy a nő diktál a férfi meg ugrik. Jó meg értem azt is hogy egy szerelmes férfit, kicsit könnyebb irányítani meg minden. De nem is értem, miért viselik el ezt a szerepet. Sok párkapcsolatom volt már, de csak egyetlen egyszer volt hogy majdnem papucs lettem. Szerencsére sikerült vissza fordítanom az egészet. Valahogy én nem bírom ha egy nő irányít. Én sem irányítok jobban szeretem az egyenlőséget, viszont ha muszáj irányítani a lányt akkor irányítom. (Ez alatt most azt értem, hogy találkoztam már olyan nővel, akit muszáj volt mert ő ehhez szokott hozzá. Mindig a véleményemet kérte ki, hogy mi lenne a jó stb...) Őszinte leszek én nem szeretem ha egy nő sír. Ha sír mert mondjuk megyek el haverokhoz, akkor maradok vele, de idővel mindenféle képen megyek. Szóval se hisztivel, se sírással nem tudnak manipulálni, talán csak annyit hogy ha sír akkor kicsit maradásra késztet és sajnálom... De ha valaki parancsolgatva, mond valamit azt nem szeretem valahogy, azért sem csinálom meg amit kér.

2015. nov. 17. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
mert náluk van a pi*na!
2015. nov. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen pasikat gyűlölöm fú....
2015. nov. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Amikor te mindenhova elmész,ahova ő akar meg kedveskedsz neki,de ha te mát felhozol egy ötlet,akkor az nem lehet,mert ne irányítsd őt....Mert ha te szeretnél valamit az már parancsolgatás....Rólad nem szólhat semmi az egész kapcsolatba.....Ha a nő ugyanígy állna hozzád semmit nem tudnátok csinálni,tudod?

Meg amikor megcsinálod a házimunkát kettőtökre,de ha már megkéred,hogy emeljen le valami nehezet vagy akármire,akkor parancsolgatsz és ő azért se csinálja meg.

Senki se szolganő,tudod?Főleg nem 2015-ben.

2015. nov. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Férfiként írom, hogya férfiak 90%-a gyökér. Pusztán azért piedesztálra emeli a nőket, mert náluk van az összes 3,14na. Hajbókolnak nekik, mindent elkövetnek, hogy őket válasszák a nők. Ez szánalmas. :] Ha kevesebb figyelmet szentelnének a nőknek, akkor nem lennének ennyire elszállva maguktól. Tisztelet a kivételnek. Határozottság, vezetői képességek a kapcsolatban, irányítási készségek, némi empátiával megfűszerezve: ez kell a nőknek. Ja, és hogy júl dugj, ez fontos.
2015. nov. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Kompromisszum... hallottál már róla?


Én jobb szeretem azokat a pasikat, akik nem akarnak irányítani, akikkel együtt lehet működni, nem várják el, hogy én csináljak mindent, ők meg semmit. Én mindent megteszek érte, de ezt vissza is várom.


"ha muszáj irányítani a lányt akkor irányítom"

Lehet, hogy a pasikat is muszáj volt irányítani... nem?

2015. nov. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

vezetői képesség :D

Menjetek az Arab országokba akkor.

2015. nov. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Egy kapcsolatban az egyenjogúság, a közös megegyezés a legjobb, de ha kialakul egy "alá-fölérendelt" viszony, az sem véletlen. Olyankor az egyik fél határozottabb, erősebb egyéniség mint a másik, és van hogy ez a fél a nő. Bizony sok férfi mellé elkel egy erős, határozott női társ. Mint ahogy létezik fordított variáció is.
2015. nov. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mert sok férfi élvezi ezt és sok nő szintén és néha ők egymásra találnak. Én nem szeretem, ha egy férfit muszáj irányítani állandóan mert egyedül képtelen eldönteni bármit is, de ha egy picit papucs valaki és ha mondok valamit azt örömmel teljesíti, az nagyon jó dolog :)

Olyan férfival nem állnék össze, aki úgy áll egy kapcsolathoz, hogy na akkor ő a főnök és őt aztán nem fogom ugráltatni.

2015. nov. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
egy kapcsolatban MINDENT meg lehet és meg is kell beszélni. ha ez megvan akkor nagy hiba nem lehet
2015. nov. 18. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Neked, kedves kérdező, van még mit tanulni a párkapcsolatról.
2015. nov. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!