Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megfejthettem a problémát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfejthettem a problémát hogy miért nem jön ki velem? 23/F

Figyelt kérdés

Megpróbálom megfogalmazni a lényeget tömören. Van egy lány (21), akit 3 éve ismertem meg. Ő teljesen az ellentétem, bár introvertélt vagyok, azért én sem egész nap otthon ülök, de hozzá képest tényleg nem csinálok soha semmit. 3 év alatt évente kb. kétszer találkoztunk, bár néhányszor elhívtam hogy fussunk össze, mindig talált kifogást. Egyikünknek sem volt még kapcsolata, egyszer hallottam hogy "szerencsétlennek" nevezi magát ilyen téren.


És akkor talán a lényeg: amikor vele voltam, nekem azok az élmények (legalábbis most úgy gondolom) eléggé meghatározóak voltak az életemben, nagyon jól éreztem magam. Míg neki lehet, hogy csak +1 élmény volt a sok közül, talán már a következő héten sem gondolt rá hogy mi történt múltkor, mert annyi helyre megy, hogy az újak gyorsan felülírják a régit. Biztos vagyok benne hogy sokkal élesebbek az emlékeim vele kapcsolatban, mint fordítva. Csináljon amit akar, most már tényleg ideje elengednem, de nem tudom megérteni hogy miért jó az hogy állandóan pörögni kell gondolkodás nélkül, nem célravezetőbb-e néha visszatekinteni, hogy nem találkozott-e olyan emberrel akinek fontos lehet.


2017. nov. 9. 13:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Egy kiegészítés: nem hibáztatom, inkább magamra vagyok ideges hogy miért nem tudok ilyen típusú lenni mint ő.
2017. nov. 9. 13:15
 2/11 Költőnő? ***** válasza:
A kommented üti az egész kérdést. Így akkor viszont teljesen értelmetlen.
2017. nov. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem szeretett eléggé
2017. nov. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Beszélj a csajjal, hívd randira, akkor majd kiderül, hogy mit jelentett neki a veled töltött idő.
2017. nov. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#2 Hány olyan kapcsolat van, ahol teljesen más a két fél. De attól hogy ilyen téren különbözünk, számtalan olyan dolog van, amiben egyetértünk és nagyon pozitívnak látom a világszemléletét, felfogását.


#4 Hiába, mint mondtam olyan átlátszó kifogásokat talál, hogy én érzem magam kellemetlenül helyette. Közben látom máshova azért persze el tud menni, nem annyira elfoglalt mint ahogy mondja. És ez bánt a legjobban, közölje akkor hogy ne hívogassam, nem érdeklem, sokkal könnyebb lenne elfelejtenem.

2017. nov. 9. 13:31
 6/11 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolatban nem az a mérvadó, hogy a másik mennyire szeret engem. Hiába van oda értem valaki, ha én ezt nem viszonzom. Értelmes ember nem fog azért összejönni valakivel, mert "jajj ő annyira szeret engem, nekem meg legalább lesz valakim". Ebből sosem lesz jó kapcsolat.

A másik pedig, hogy a kapcsolat amúgy sem működött volna. Egy extrovertál, pörgő ember nem fogja tolerálni, hogy te sehová nem mész vele és lekorlátozod.

2017. nov. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 Sokkal nyitottabb lennék ha el tudnék menni valakivel, pl. vele akárhova is, én szeretnék változni. Olyan embert meg nem hiszem hogy találunk, akinek mindig ugyanazok az igényei mint saját magunknak, unalmas lenne és nem lenne benne kihívás.
2017. nov. 9. 14:31
 8/11 anonim ***** válasza:
Rossz a hozzáállásod kedves kérdező. A változást ne másoktól várd, hanem te magad légy. Ha nyitott akarsz lenni, légy nyitott, ne azt várd, hogy más megnyisson. Régen én is így gondolkoztam, ahogy te, hog majd ő segíteni fog, vele megteszem, de rá kellett jönnöm, hogy nem így megy. Találkozál vele, vedd át jó szokásait, és hajrá.
2017. nov. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"#4 Hiába, mint mondtam olyan átlátszó kifogásokat talál, hogy én érzem magam kellemetlenül helyette. Közben látom máshova azért persze el tud menni, nem annyira elfoglalt mint ahogy mondja. És ez bánt a legjobban, közölje akkor hogy ne hívogassam, nem érdeklem, sokkal könnyebb lenne elfelejtenem."


Nos, akkor nyilvánvaló a válasz: nem jelentett neki semmit a veled töltött idő. Vagy ha jelentett is legalább egy kicsit, gyorsan túltette magát rajta, mert nem léptél.


Ezt a csajt te már nem érdekled, inkább hagyd.


Amúgy meg a nők nem mondják meg az ilyeneket - legalábbis az esetek többségében - nyíltan, mert nem akar megbántani.


(4-es voltam)

2017. nov. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Veszett ügy az egész, de az ő hozzáállása se jobb az enyémnél. Nem leszek nőgyűlölő, de sokkal jobban megbánt ezzel hogy nem őszinte, ha tudná mekkora bátorság kellett nekem, hogy írjak neki... A következő ilyennél talán könnyebben fog menni ezért is, mert már elegem van az ilyen hozzáállásból.
2017. nov. 9. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!