Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Segítünk megoldani a férfitöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítünk megoldani a férfitöbblet okozta problémát?

Figyelt kérdés

Sok férfi szenved azért, mert egyszerűen nem jut neki nő, ugyanis jelentős férfitöbblet van az országban. Nem elég a bajuk, erre jön még rengeteg férfi külföldről csajozni, és itt vannak a migránsok is, akiknek a 90%-a szintén férfi.


Lányok, nők, csajok és hölgyeim! Egyértelmű, hogy csak társadalmi összefogás útján tudjuk megoldani a helyzetet, és a jótékonyság a női nemhez mindig is közel állt.

A megoldás pedig kézenfekvő! Ezentúl ne ragadjunk le egy férfi mellett, hanem legalább két szerencsést részesítsük kegyeinkben!


Lehet több is, hiszen egyes statikák szerint tízszeres férfitöbblet is lehetséges.

Ezzel párhuzamosan kezdeményezem, hogy innentől a "megcsalás" kifejezés és összes szinonimája kizárólag azt az esetet jelentse, amikor egy férfi hűtlen, és galád módon a rendelkezésre álló nők közül többet is lefoglal férfitársai elől, tovább rontva a pártalálási esélyeiket.

Innentől ha egy nő több férfit is boldoggá tesz, azt a "jótékonykodik" kifejezéssel szabadjon csak illetni.


Sőt, legalizálni kell a többférjűséget, ezzel is érzékeltetve, hogy az állam is támogatja, hogy egyenlő arányban részesülhessenek a férfiak a női bájakból, osztozás útján.


Biztos vagyok abban, hogy széles körben támogatott mozgalom kezdetének vagyunk tanúi.



#gyerek #férfi #nőhiány #mindenkinek jusson punci #több férfi egy nő
2017. okt. 2. 17:16
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
86%
An alternate solution: be gay
2017. okt. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
XDDDDDD Nem kell tobb pasi, kosz, nem a parombol all az eletem, boven eleg o egyedul, mellette jut idom a sajat dolgaimra is.
2017. okt. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
27%

Fiatalkorban 6% férfitöbblet van hivatalosabb statisztikákat figyelgetve.

De az is sok egyébként. Nekem például soha nem volt még nőm.


6% is bizony nagy. Nem hiába 2,5x több férfi öngyilkos, mint nő.

2017. okt. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
79%

"egyszerűen nem jut neki nő, ugyanis jelentős férfitöbblet van az országban. "

Nem azért nem jut neki nő, csak könnyebb erre fogni.


"a jótékonyság a női nemhez mindig is közel állt. "

Ja, szoktam bedobni pénzt az állatmenhelyes és a kórházi perselyekbe, de nem hiszem, hogy p**cival kellene jótékonykodni. Ez nonszensz.


"Ezentúl ne ragadjunk le egy férfi mellett, hanem legalább két szerencsést részesítsük kegyeinkben!"

Kösz, de én egyetlen férfihoz vagyok hűséges, őt szeretem.


"Sőt, legalizálni kell a többférjűséget"

De legalább nem tennék kötelezővé. :"D Nagyon remélem, hogy ha lenne is ilyen, akkor az aranyásók kihasználnák a helyzetet, és már két nyomit vennének palira. :"D


22/N

2017. okt. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

Legfeljebb leszbikus lehetek, de ezzel két csodálatos nő esik ki a kapcsolati piacról, ezzel legalább négy fiatal férfit ítélve örök magányra.

Milyen hazafi/honleány vagy te?!

2017. okt. 2. 17:23
 6/40 anonim ***** válasza:
74%
másszóval k_úrjatok az életetekért?
2017. okt. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 Sunshinedoll ***** válasza:
64%
:DDDDDDDDDDDDDD <3
2017. okt. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
60%

Nem tudom miért pontoz le mindenki. Statisztikai adat a 6% többlet fiatal/középkorosztályba. Aztán idős korban sokkal több nő lesz, mint férfi.

A 2,5x öngyilkossági rátát pedig egy tanulmányban olvastam.


De mindegy is...

2017. okt. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 Sunshinedoll ***** válasza:
70%
Azért, mert nincs humorérzéked :D
2017. okt. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
73%

Mert egy valós és kellemetlen probléma.

Oké hogy az itteniek eltúlozzák a számadatokat és tízszeres hülyeségekről beszélnek, de attól függetlenül kis mértékben tényleg jelen van.

2017. okt. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!