Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Adjak hálát a sorsnak (sajnos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak hálát a sorsnak (sajnos most nincs párom), hogy eddig megkímélt a kopaszodás, vagy ugorjak kútba 33 évesen?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy hűde rossz pasi, sok barátnőm volt. De 1 éve elkezdett hullani a hajam, az önbizalmam eléggé elment (egyik erősségem a hajam volt). Túrjam le nullással, vagy még takargassam? Hosszúkás fejalakom van, de hajjal egész korrekt férfias. Így már nem annyira oké. Tudom, más (inden 5. pasi) 20 évesen szív, örüljek, hogy idáig kitartott. Egyszer a volt barátnőm mondta, hogy ne legyek kopasz, mert nem fogok tetszeni neki. El is hagyott. Ne nem emiatt.
2017. nov. 9. 21:32
1 2
 1/16 anonim válasza:
Nekem tetszenek a kopasz/kopaszodó férfiak, és szerintem nem vagyok egyedül. A párom is kopaszodik, és őt nagyon zavarja, de nekem semmi bajom vele. Az nem tetszik, ha próbálják rejtegetni, ide-oda fésülni, a tíz szál hajat húszfelé húzni. Na, az már gáz! Fogadd el magad olyannak amilyen, (tudom, ez a legnehezebb), de onnantól bukni fognak rád a nők. Hajrá!
2017. nov. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
kopaszódókra nem buknak,abból rengeteg van.
2017. nov. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
haj nélkül nincs nő,nő nélkül nincs élet.
2017. nov. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A nullás gép jó megoldás, olyan "bad boyos" leszel tőle.
2017. nov. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Kopasz fej, + 1 bmw...mit akarsz még?! :D

Pinacunami a hátsóülésen. :DD

2017. nov. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
2. hajasból is sok van, sokukra úgy sem buknak.
2017. nov. 9. 21:53
 7/16 anonim ***** válasza:

Ez az élet rendje. Amelyik nő nem tudja ezt elfogadni, azzal ne is törődj..

Ha már nagyon kopaszodsz és mondjuk ott a fejed közepén van egy tátongó lyuk, akkor inkább nyírjad kopaszra, mert az tényleg furán néz ki, akinek már olyan a haja, mint valami papnak, hogy körben haj és kopasz középen:D

2017. nov. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem jobban tetszenél kopaszodóan, ritkuló hajjal, mint kopaszon, az biztos így látatlanban is.

De ez olyan más, hogy kinek mi jön be, látod itt is ki ezt, ki azt mondja.

Úgy hordd a hajad, vagy éppen a nem hajad, ahogy szerinted jobban áll(na) neked. Mi így látatlanban nem tudjuk eldönteni, hogy mi állna jobban a stílusodhoz, egyéniségedhez, öltözködésedhez, arcodhoz stb. De ha gondolod küldj képet és mondunk pontosabbat :)

2017. nov. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A legrosszabb ***** válasza:
Kb. 4-5 éve kezdtem kopaszodni, legalábbis eléggé felfutott a homlokom kétoldalt, középen meg megmaradt egy ilyen Florida-szerű pamacs. Pár hónapig még próbálkoztam igazítással, szenvedtem vele, hogy hogyan nézhetne ki mégis valahogy normálisabban, de baromi idiótán néztem ki bármivel is próbálkoztam, aztán meguntam a kínlódást és letoltam nullással. Nem mondom, hogy jobban nézek ki kopaszon, de legalább nem idegesít a hiányos tré hajkoronám.
2017. nov. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
told le kopaszra, akár pengével is, és legyél izmos=> rengeteg nőnek tetszeni fogsz
2017. nov. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!