Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol rontottam el?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és volt egy srác,aki a legjobb barátom volt. Nagyon közel álltunk egymáshoz,szinte minden programra csak vele mentem. Nagyon sok barátnőm/barátommal ezért lemondtam mi den programot állandóan,így ők megelégelték,lemorzsolódtak.

A srácnak 2 hete barátnője lett(és érthető módon) csak vele lóg. Nem is beszélünk azóta,nem hoy találkozni heti többször,ahogy régen.

Nagyon hiányzik,eszméletlenül. Rájöttem,hogy beleszerettem,de már ugye késő:(

Mit tegyek?:(



2017. nov. 10. 01:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Szépen mehfogod a kis kezecskéidet, megnyitod a messengerbalkalmazást, bepötyögöd ezt...”szeretlek, belédszerettem” (persze ezt meg javithatod fel le csak a kényeg, hogy benne legyen az, hogy szereted szerelemmel, tehat, szerelmes vagy bele....utana van az a elkuldo ikon, rákoppintasz és már elis küldte.

Ezután te....vár....várj az üzenetre.

Es akkor mar lehet szalakat bogozni, lehet simitaniba dolgokat, el lehet mondani személyesen is az érzelmeidet-kifejtve....o is kontrázni fog-o is kifeji.

Aztan majd dontotok. De ezt az uzit jobb minel elobb kuldeni, meg ma...habfontos neked.

2017. nov. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jó a buli de a gyakori kérdéseken logsz xD

Amugy meg ird meg neki mit érzel, bár ezt azelőtt kellett volna mielőtt barátnője lett. Miután elmondtad, de esetleg nemleges választ/reakciót kapsz és tényleg fülig beleszerettél, jobb ha szünetelteted vele mindenféle kommunkikációt, máskülönben baromi nehezen lépsz túl rajta. Dehát a remény hal meg utoljára, sok sikert :)

2017. nov. 10. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%

"Legjobb barát"

Ti, emberek ha már megláttok valakit az utcán, már legjobb barátnak hívjátok őt.

Tanuljatok.

2017. nov. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezek szerint mégsem volt a legjobb barátod.

Amúgy adom, amit Red Vixen írt ( így rémlik a neve ), hogy mostanában nagyon könnyen dobálóznak emberek a barát, legjobb barát szavakkal.

27 éves férfi vagyok, volt egy 20 év körüli lány, munkatársam lett, és beszélgettünk az elején, rájöttem, hogy oké, semmi közös téma, hanyagoltam is, aztán elkezdett írogatni, hogy milyen jóban voltunk, és hogy miért nem vagyok olyan, mint régen, meg hogy miért változtam meg meg stb. Aztán ismert 3 hónapja. :D

2017. nov. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy újabb " áldozat"...nincs nő és férfi között klasszikus barátság. Szerintem vagy dobj egy coming out-ot, bár vszínűleg nincs sok értelme, vagy beletörődsz és kivársz. Vagy ennyi volt, tovàbb kell lépni.
2017. nov. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5 éve minden egyes nap beszéltünk,telefonon is minden egyes este.

Heti minimum 3x találkoztunk,egymás vállám sírtunk,mindent megbeszéltünk,elmondtunk egymásnak,ott voltunk egymás fontos eseményein,szorítottunk egymánsak vizsgaidőszakokban,napi veszámolók mindenről.

De tényleg nem jó barát.....istenem

2017. nov. 10. 11:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát de ha beleszerettél akkor ne hezitàlj csak mert baràtnője lett.Keresd fel és beszéld ezt meg vele.Sohasem késő.
2017. nov. 12. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!