Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én rontottam el valamit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én rontottam el valamit a lánnyal az itteni levelezésben?

Figyelt kérdés

Rámírt itt egy lány, azt mondta, beszélgethetnénk.

Négy napig leveleztünk egymással. Tök megörültem, mert nagyon sok egyezés volt az érdeklődési körünkben, a másik félben keresett dolgokat illetően, a külsőt érintő elvárásokban.

Ezután a lány azt mondta, személyes találkozáskor tudna igazán közel engedni. Azt válaszoltam, nekem nincs kifogásom a találkozással; de nem érzi-e még korainak ezt.

Azt írta, de, picit.

Tovább leveleztünk, és kiemeltem, hogy ő határozza meg a lépéseket, saját szándéka szerint, én igazodok majd a sebességéhez.

Aztán felvetettem előtte két eseményt, és így is írtam, csak felvetés, mondhat nemet is, hozzánk képest egyhónapnyi időtávolságban, amikor találkozhatunk személyesen is. Két különböző alkalom erre. Addig pedig levelezéssel megismerhetnénk még egymásból többet is.

Azt írta, kicsit gyors a tempó.

Amikor képet is cseréltünk, kérdezte a véleményemet őróla. Megírtam, és megkérdeztem, mi az övé, el tudna vajon képzelni többet is velem.

Azt írta, személyes találkozás után tudna többet mondani.


Így visszajutottam ugyanabba az önismétlő körbe.


Másnap nem írt. Furcsa volt, megkérdeztem, akar-e tovább beszélgetni. Azuzán másnap írt egy levelet, hogy fáradt, holnap beszéljünk inkább. Továbbra sem azt, hogy ne írjak neki.


Ezután három levelet küldtem neki, egyet egy napon, hogy mi történt, hogyhogy nem ír. Illetve hogy mondja meg nyugodtan, ha nem akar beszélni, csak akkor tudjam, hogy felesleges írnom.


Bejelöltem a testvérét facen, hogy vajon csak nincs gépközelben, vagy mi történt: akkor írt vissza, hogy nem akar velem beszélni, ne haragudjak, és ne jelölgessek senkit.


Mit kellett volna másként tennem, egy amúgy ilyen jó irányvonalban?


Illetve, miért jelent vállalhatatlan terhet egy egyébként alapvetően kedves, egyetemista lánynak, hogy felismerje a másik félben az embert, a személyt, és megtisztelje annyiban csupán, hogy tudtára adja a kapcsolatszakítás tényét? Egy levélírás pár perc, ráadásul az előtte való napon sem azt írta, hogy ne folytassuk, hanem inkább majd holnap ír.


2017. aug. 10. 20:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/96 anonim ***** válasza:
80%
Nem hinném,hogy bármit is elrontottál volna,nyugi. Én is teszek ilyet néha,hogy ráírok itteni srácokra,mert annyira szimpi a válaszaik stb. Ha nem jön be valami vele,akkor azt korrekten megírom. De sajnos nem mindenki,ahogy azt az eseted is mutatja.
2017. aug. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/96 anonim ***** válasza:
75%

Ez a mai kultúra. Nem tetszik valami, nem válaszolunk a másiknak, ahelyett hogy lezárnánk.

Undorító, de meg kell szoknod, mert a fiatal lányok többsége ilyen lesz.

2017. aug. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/96 anonim ***** válasza:
85%

Ez az az eset, amikor arctalanul, csak levelezve tökjól kijönnek egymással az emberek, majd amikor lassan megismerik egymás valódi arcát akkor már annyira nem jön be a másik. Veled is ez történt. Meglátott képen a csaj, és nagyon nem tetszettél neki, csak ezt nem akarta elmondani, gondolta annyi eszed csak van hogy erre rá jössz ha nem válaszol neked. A tesóját kár volt bejelölnöd, az nagyon gáz volt.

Felejtsd el a csajt, és kicsit kupáld ki magad külsőleg.

2017. aug. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/96 A kérdező kommentje:

De a másik fél nem a mátrix kódsora, hanem egy másik ember. Nem értem. Ez nem jelent semmit?

Tényleg, azon rugózok, hogy valamiben ki kellett ezt érdemelnem, és nem látom, hol.

2017. aug. 10. 21:06
 5/96 anonim ***** válasza:
34%
Egyetemista lány ? Akkor nincs több kérdésem.
2017. aug. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/96 A kérdező kommentje:
A képcsere után még leveleztünk.
2017. aug. 10. 21:07
 7/96 anonim ***** válasza:
5%
Pénzed van ? :)
2017. aug. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/96 anonim ***** válasza:
29%

Figyu kérdező, most hogy itt írok neked nőként engem sem nagyon érdekel hogy ezt valóban egy hús vér ember olvassa. Nem látjuk, nem ismerjük egymást, még is miért kéne bűntudatot éreznie annak a csajnak??? Párszor itt leveleztetek....... még ha élőben csinált volna ilyet azt mondom talán igazad van, bár ott is joga van lekopni, nem válaszolni neked ha nem jössz be neki. FOGADD EL HOGY NEM TETSZETTÉL NEKI, ENNYI!!!!!!!!!!!!!!!!


Ismerkedj élőben.

2017. aug. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/96 anonim ***** válasza:
82%

Hogy-hogy rád írt a lány? Kezdeményeztél nála? Vagy a semmiből dobott neked

egy üzenetet?:D


Szerintem nem volt hiba a lépéseidben. Legalábbis abban nem hogy jó fej voltál vele,

és közölted neki hogy ő miben, és hogyan akar dönteni.


A lányok már csak ilyenek. Lehet túl gyors volt neki tényleg ez az egész folyamat?

Talán a második üzenettel is kellet volna várni, mondjuk egy hónapot,

nehogy össze zavard az elsővel? A fene sem tudja.


Tanulság: könnyen jött, könnyen ment!

2017. aug. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/96 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem kiérezte a szövegedböl a határozatlanságot..tudod,vannak olyan típusú lányok akiknek az jön be ha mindenben a férfi dominál, aki tudja mit akar az életben.. az a baj,hogy ugyanakkor vannak lányok akik pont az ellenkezőjét szeritik érezni, és nincs rájuk írva, ki melyik kategóriába tartozik.. most neked úgy látszik nem volt szerencséd..
2017. aug. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!